Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit hluchoty pri nádche prosím poraďte

Príspevok v téme: Pocit hluchoty pri nádche prosím poraďte
Kikaaa

Zdravím,

Už týždeň mám nádchu,nie moc silnú ,keď použijem sprej do nosa 2x denne,väčšinu dňa sa mi dýcha skoro výborne...problém je,že mám pocit tlaku v hlave a dokonca horšie počujem....Prosím vás nemohli by ste mi poradiť ako sa mám toho zbaviť? Bola by som veľmi vďačná...Myslíte si žeby som mala zájsť k doktorovi?

Ďakujem veľmi pekne

datelinka

kika, je to tym, ze si zahlienena. skus sinupret, kvapky podla odporucania na obale.
ten tlak alebo zalahnutie je sposobene tym, ze vo vnutornom usku nemas priestor akoby gulovy, ale vyzera ako stlacena lopta a tym sa ti zvuky zvlastne ozyvaju, alebo rezonuju.

Kikaaa

Magy, ďakujem za odpoveď ,ja viem že je to často sprievodným prejavom,ale ten tlak v hlave mi pripadá silnejší ako inokedy a ani mi nepripadá žeby som mala až tak silnú nádchu,aby som mala tak silno zaľahnuté v ušiach...

Magy

Kikaaa, zalahnutie v usiach je normalny sprievodny jav pri nadche a prechladnuti. Pokial by to pretrvavalo dlhsie, alebo sa zalahnutie zmenilo na bolest, v kazdom pripade lekara vyhladaj!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.