MUZI , AKO SA DOKAZE TAK RYCHLO ODMILOVAT

darika

magy
tak potom pardon,ja som myslela,ze ona vsetko pise pre nechapavku.Aj to rozdelenie do skupin mi prislo ako pre nu.Tak sa nebudem miesat.

Magy

Linnda_260 - mam 36 a historiu vztahov tu na verejnosti rozoberat nebudem.
Ak ta to zaujima, podebatovat o tom mozeme, ale v sukromi.

Linnda_260

Samozrejme, že sa chlap môže nájsť vo viacerých kategóriách, alebo aj v žiadnej. To je v poriadku.

Ale je tu ešte jeden dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje všetky kategórie. A to je vek. Je rozdiel byť napr. ako 3. a mať 20 rokov a mať 40 rokov.
Ty máš koľko rokov? Momentálne teda nemáš vzťah? A čo tie predchádzajúce, na čom skrachovali? Ak nechceš neodpisuj...

ramirka

nechapavka napis kolko ste boli spolu...ak to bolo kratko tak presne co tu pisali peromnou len ta chcel dostat...no napis...

Magy

Linnda_260 - asi mam najviac zo 6stky, ale rozdiely tu su. Mne na vyzore partnerky zalezi, su proste urcite hranice za ktore nemienim ist ani za cenu rizika, ze mozem ostat cely zivot sam.
Z 5tky mam cosi, som narocny na seba aj inych. Vyzadujem to, co dokazem dat - napr. spolahlivost. Ak nieco poviem, plati to. Neznasam to typicke a stale castejsie "no co, tak som zabudol, svet sa nezruti". Neberiem.
Prve 4 kategorie neznasam ani ja.

darika

nechapavka,to si naozaj myslis,ze taketo divadielko dokazu len muzi?Ja si skor myslim,ze v dnesnej dobe maju muzi zo zien strach.Su vypocitave az vychcane.Nie je to len muzmi.Aj zeny su rovnake.