co mozu znamenat nasledovne veci???

zuzic

denz:)) keby si ma fakt nasiel mas lepsi nos jak ja vsetky zmysly dokopy:)lebo byvam v baraku rovnake su styri za sebou takze asi tazko:)) no do osemnasteho urcite nepojdem ale inac sranda lebo ja vtedy idem do blavy:)) tuto sobotu a buduci vikend som v blave:)))takze sa akurat obideme:))aka smola:)

Denz

zuzik- myslis??:))
ja mam dobry nos....lepsi ako ty sluch:)
18teho idem tam....cize sa radsej schovaj v inom meste ak do vtedy nepojdes k lekarovi!:)

zuzic

joj denz zas zacinas byt prisny:)) ved ja sa len velmi bojim ale raz tam pojdem a hned ti napisem aby si nezabudol na tu klavesnicovu hru:))
PS: mna tak lahko nenajdes:))

jajka001_

a videla som aj starsich ludi takto samych so sebou sa zhovarat na ulici, nieco vysvetlovat, to uz bude potom asi starecka demencia...tito boli kludni

Magy

cokoladka ako bolo napisane odo mna aj inde. uroven co je "v norme" a co nie by dokazal posudit skoleny psychiater z pozorovania toho cloveka, mimika, gesta a pod.
je vsak pravdou, ze moze to byt priznak rodiacej sa poruchy a s vekom sa tieto veci LEN zhorsuju, az napokon daneho jedinca musia zatvorit do blazinca.
Netusim o koho ide, kazdopadne jedno odborne vysetrenie u psychiatra ci neurologa by povedalo viac. Take veci sa daju liecit ak sa zachytia v rannych stadiach.

cokoladka898

ten smiech je bez priciny a urcite tam nie je ziadne hendsfríí ci ako sa to pise. takze mozem byt kludna?nic to neznamena?niekedy si o nej pribuzni myslia ze jej svitori ked sa rozprava a smeje sama so sebou.

Magy

cokoladka898 - samomluva je normalny prejav do urciteho stadia - ak si jedinec uvedomuje co robi, ze mu to pomaha pri mysleni, praci, rieseni zlositych problemov. Skoro kazdy z nas to pouziva ci pouzival, minimalne sepkanim, alebo mimikou ust. Ak ta samomluva prerastie az do excentrickych veci, gest, vulgarnosti - to uz je diagnoza, zvacsa to ma blizko k schizofrenii, prilisnej uzavretosti osoby, autizmus a pod.
A samovolny smiech? Aj tu plati to co vyssie, aj ked by som povedal ze daleko prisnejsie, uz len usmev alebo chichunanie sa bez zjavnej priciny je priznak nejakej neurologickej alebo psychickej poruchy. Samozrejme neratam, ak si na nieco spomenies a pri tej spomienke vybuchnes smiechom. To je zase normalna vec. Ale usmievanie sa nonstop? Poznam takeho typka, je to polodebil.