Už neviem co so sebou

Príspevok v téme: Už neviem co so sebou
Demise

pLS PORADTE MI JA UZ NAOZAJ NWM... tAKZE ZAcALAO sa to tím ze som sa odstahovala z mesta ...prisla som o vsetky bývalé kamosky ..ale cakala som ze si tu nájdem nové. aj som si nasla ... dokonca hned dve ... obe boli pre mna vsetko . lenze jedna z nich sa odstahovala ... a napokon aj druhá . uz sa s ani jednou nevídam akurat si sem tam napíšeme ...ale to je vsetko .Teraz nemám ziadne ppriatelky nech sa snazím ako snazím . Všetci uz tu svoje bandy maju a mna do nic len tak lahko nevezmu . Nech sa deje cokolvek nedokazem sa so svojimi rodicmi rozprávat . vzdy sa len hádame . O mojom bratovy ani nevravím . Viem že veľa ludí vraví ako nenávidí svojich surodencow . ale nemyslia to uplne vaazne ,ja ano . Moja mama je stále na mna hnusná . stále si len hlada dvovod na to aby ma mohla pred vsetkimi ponizit . Uz ani ju nemam rada. Nemám sa skim rozpravat , Uz ani poriadne nevychadzam z domu . Uz ani skoro nejem . vypijem tak pol litra vody za den . ak vobec . rozpravam sa sama zo sebou a stale len placem . Mam chut zomriet - a to neustale . Asi som psychopat . ale mne uz je to aj tak jedno ...

siisa25

Ja Ti verim ked som mala 13 bolo to hrozne,vsetci okolo sa mi zdali ze mna vobec nechapu,navyse kamosky v skole sa na mna hnusne vykaslali a mala som taku depku ze som neskor prestupila na inu skolu,nehovorim o neznasanlivosti s mojim bratom,byt s nim doma to bol horor,mama mi vtedy tiez nerozumela ale teraz je to uz fajn,no a dalej akne kvoli ktoremu mam pocit menejcennosti je strasne,vela krat som chcela zomriet

anavicka

moja netrap sa ja som sem dosla pred 4 mesiacmi cca a vsetky moje priatelky ostali tam kde som predtm byvala vzdala som sa vsetkych kvoli priatelovi teraz byvam v ba nemam tu ani jednu jedinu kamosku a je mi z toho otrasne dufam ze v najblizsej dobe spoznam aspon nejake rozumne baby s ktorymi sem tam vyrazim do mesta a na kavu je mi smutno esteze je internet ale ten mi berie vela casu zalozime klub smutnych bez kamosiek alebo sa zoznamime...

Demise

Za prvé dakujem niektorím ludom ... co ma tu podrzali ... a za druhé mozno ze sa z mojej mami raz zbláznim ale teraz este nie ! Preco by som si písala komentáre sama pre seba ? Fakt dakujem ! Mile od Vás ! Nemám vlastný pc mozno preto ! Faaakt OHROMNA VDAKA ....

nadhera

Mozno sa len potrebovala porozpravat sama so sebou takouto formou prostrednictvom inych (vlastnych) nickov? Alebo viaceri sa striedaju pri jednom pocitaci a cirou nahodou zakotvili na Zdravi.sk:)

annnnnna

až teraz som si všimla!!! pozrite sa na IP!!!

Demise, Lalala0087, Fercinka = xxx.xxx.194.243

toto je fakt na hlavu... no čo si mám o tom myslieť??? zas nejaké decko, kt. sa cez ohromne dlhé vianočné prázdniny doma šialene nudí...

mali by na toto fórum môcť zakladať témy + písať príspevky len registrovaný používatelia a možno by sa obmedzil počet podobných spamov!!!

annnnnna

Fercinka: ty krava prijebaná si nikdy nebola v puberte alebo čo? nemám na teba slov!
Demise: ahoj, viem ako sa cítiš ja som niečo podobné zažila a ešte aj zažívam, ale už to nie je až také zlé... najhoršie obdobie už mám za sebou... rada s tebou pokecám,ak chceš napíš mi na pokec annnie :)

Fercinka

Hmm ... a čo je to tvoj problém vieš . My máme svoje vlastné problémy.... tvoja mama za to nemože . Určite si na vine ty . Skus sa uvedomiť ! Ved tvoja matka z teba moze mat depky !!!! Take decko by som vyhodila von oknom ! Je mi z teba zle !!!! ako To mozes tvojim rodicom robit , nechapu ,..... Si hnusna .....Bleeee

kukikuk

Demise, nemas to jednoduche. Volnym padom si spadla do puberty, v ktorej prebiehaju burlive hormonalne zmeny, dosledkom ktorych su mladi ludia velmi citlivi, veci, ktore si predtym ani nevsimli, ich teraz rozplacu, maju pocity sebalutosti a neporozumenia. Uvedom si, ze aj rodicia prezivaju tazke obdobie. Deti, s ktorymi doteraz problem nebol, sa im menia, spravaju sa cudne a oni to nevedia tak rychlo pochopit, aj ked sa casto snazia. Rodicom jednoducho trva urcitu dobu, kym si zvyknu, ze uz nie si male dieta, ze mas vlastne nazory a pocity. V tom ti dobre radila Jajka, treba to nejako preckat. A co sa tyka kamaratov, v tom ti radila tiez dobre. Najlepsie partie a kolektivy nie su tie, ktore sa stretavaju pred panelakom alebo na lavicke autobusovej zastavky. Najlepsie partie vznikaju pri zalubach - v sportovych druzstvach, tanecnych a divadelnych suboroch, kapelach a podpobne. Tam najdes priatelstva na cely zivot. Cize daj bodku za sebalutostou a vyskusaj nieco pre seba v tomto smere urobit. Lebo od tohto obdobia zacinas byt za svoju spokojnost zodpovedna ty sama. Drzim palce!