Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja chcem ofinku......

Príspevok v téme: ja chcem ofinku......
lylinuska

tak mám velký problém ja tak strašne túžim po ofinke...ale mam kučrave vlasy pehy a som si istá že by sa mi ofinka točila do strán a bola by som ako baranček.nechcem si zničiť vlasy ale nechem ani nejako pokaziť kučery ..len chem vedieť či by to vlastne bol dobrý napad také niečo spraviť.bol? p.s. som zúfalá.

zuzic

bingham asi ta odstrelim:)) najskor si ma mesiac nahanal s certikom a potom mi do kazdej temy pises o vode:)) chlap jeden uz ma nestvi:))

bingham

napr. pohar vody ???...ze zuzic :DDD ano presne tak uz nebude v kuchyni..., ale bude v tvojej izbicke...a ty si budes pekne pocuckavat :)))))

zuzic

ja zas milujem zmeny na sebe:) ale take ze menit nieco v byte alebo tak to moc nemam rada...mam rada svoju utulnu izbicku a neznasam ked nieco je inde ako ma byt:))

lilynuska

ja to všetko viem..ale ked u mna robiť zmeny ja viem ja nejako neoblubujem zmeny i ked niekedy su ako lepšie riešenie....

zuzic

zehlenie by som nevolila. mas krasne brckave vlasky tak na co si ich nicit..aj keby som si mohla zehlit vlasy asi si ich nezehlim...no akoze mne je uprimne jedno ci maju vsetci ofinu alebo nie, pre mna je hlavne ci sa paci mne a ci mi ide nie ci ju ma pol sveta:) ale no to musis vediet ty ci ju chces a ci sa ti hodi:) uz naozaj neviem co ti napisat:))

lilynuska

jj pýtala som sa.hvorili mi že ked to velmi chcem že nech to skusim ale že by sa pri mojich vlasoch toho dosť bali že by mi ich zničila žehlička. a že aby som sa nezaradila medzi všetkýchs ofinou lebo teraz ju ma každý tak skutočne neviem....

zuzic

ved ja som ani nemyslela ze traumaticke:) som len myslela ze ci tak ako zmenit sa...vies zeny obcas rady zmenia imidz:) tak co spytala si sa aj nejakej baby? nic proti chlapom ale ked tomu tvojmu je to aj tak jedno, tak lepsie poradi zena:) pytala si sa niekoho?

lilynuska

zuzic: no neviem či sa žiadna hadam ani nie ale tak celkovo som chcela nejako chcela zmeniť imidž obliekanie aj všetkého ale nie je to nutnosťou...asi (myslím tým že som neprežila nič traumaticke ani nič:D)
cappy: a neviem či mam čo skrývať asi aj ano:D a toho by bolo asi vela tak:D neviem či by som mala byť ako bratranec it:D

cappy

naco si dat ofinu a skryvat tvar...ked ma niekto peknu a nic si nou nemusi zakryvat..tak je to zbytocnost...aj tak su s nou skor problemy..lebo strihat terba kazde tri tyzdne..ked je do boka, lezie do oka, ked rovna tak rovno do oboch :D... a zmena valsov sa da aj ina, nez len ofina

zuzic

no to nie je moc rozhodny postoj:) jajaj tak kamaratky?:) ja uz naozaj neviem:) no ale zas aby si neluovala:) no neviem vies nechcem byt zodpovedna ze ak to nahodou nebude dobree:) ja som si dala lebo som nutne potrebovala zmenu, chcela som byt ina lebo som chcela vsetko zacat odznova a do toho som zaradila aj imidz. a kedze som nechcela farbit, ani melir, nezehlim tak mi toto celkom bodlo. som si dlho zhanala obrazky, potom som sa pytaa spoluziacok, chalanov- ale to nic moc vies aky su chlapi v tomto moc neporadia:) no a rozhodla som sa a pytala kadernicky- ta ale mala blbe napady vobec sa mi nepacili:) tak som jednoducho skusila a vyslo to...ale nechcem ti zle poradit. a nie si so sebou spokojna alebo sa ti len ziada taka zmena?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja chcem ofinku...... - Fórum - ZDRAVIE.sk