Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Unicorno

:-D

Zuzinqa, tak to si asi predtym pouzivala ako kozmetiku Jar na riady a mydlo na pranie, ked chvalis nieco take priiiiserneeee, ako je unicorno:-D

ZuzinQa

Ja mám od krémov, cez sprchovací až po voňavku a som veľmi spokojná... je to najlepšia značka akú som kedy používala a odličovač mi pomohol a upravil pleť na hladkú a peknú... vrelo odporúčam.. a čo je dobré, nie sú ani veľmi parfúmované, čo sa v tejto dobe o iných nedá povedať...

didinkak

vôňa je krásna a telové mlieko si neviem vynachváliť, mám po ňom hebkú pokožku, ODPORÚČAM! :)
(aj keď naozaj sa mi nepáči ten spôsob predávania, vnucovanie..)

sweetcandy44

Dostala som na Vianoce parfem Unicorno. Je to strasny smrad, taky lacny smejd ako z cinskej predajne. Ale darovanemu konovi na zuby nepozeraj. Len neviem, co s nou budem robit, ani ako sprej do zachodu sa mi to nehodi :)

blink_182

Je to podfuk. Mala som možnosť pracovať v takejto "agentúre", síce s voňavkami ale princíp je ten istý. Nanútia ti nekvalitné veci za horibilné sumy, natárajú ti o tom všelijaké chvály aká je to v zahraničí drahá značka, že je to špeciálna akcia len dnes a bla bla bla. Väčšinou si odchytia starších ľudí ktorý sú viac dôverčivejší. Nerobí im problém ošklbať ich aj o posledné peniaze alebo ich dotiahnuť pred bankomat. A preto ľudia, dávajte si pozor na tieto "slečny" a nenechajte sa okašlať.

šaňo

Ja som to kúpil Žiline v Hypertesco; veľmi násilnícky sa chovali, nevedel som saic zbaviť; 40 eur, daroval som to kamarátke - tá sa tešila- nepoznala to. Koľko to stojí v skutočnosti, lebo tam povedalisnáď, že 200 eur.

Xorpi

Tiež som dostal pod vianočný strom kozmetiku z rady Unicorno - Balzam po holení " Elegant, classic, timeless, modern".
www.beauty-group.com

No a zloženie a osobný pocit z tohto Aftershave balzamu mám stále vynikajúci. 2 produkty, ktoré mi najviac sadli pre pleť: Adam - balzam po holení a práve Unicorno. To som poskúšal Gillete, Niveu.

Zaujíma ma, kde sa dá táto kozmetika normálne zakúpiť. Akí sú predajcovia a tak?

devla

prave mi to predali v hypermarkete tesco lamac - blava. ach ja debil, ako som mohla tak naletiet!!! parfum - nieco hnusne ta vona, drhla som si doma ruku mydlom aby sa mi prestal dvihat zaludok. vedla mna druha oblbovacka hustila zase do starej babicky. neviem, ako to s nou dopadlo, snad bola mudrejsia ako ja a nevysolila za ten brak v tasticke 40 eur. len sa cudujem, ze hypermarkety dovolia taketo obchody v ich priestoroch. ved je to ocividny podvod a o-jeb, to robi zle meno aj tescu a ostatnym nakupnym centram. je to hanba aj pre nich.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Unicorno - Fórum - ZDRAVIE.sk