Tehotenstvo - priznaky

Príspevok v téme: Tehotenstvo - priznaky
niki :))

Dobry den,
urcite tu bolo vela napisane, na tuto temu, ale mam otazku.
Moze byt priznak tehotenstva nezvycajny vytok - priesvitny, az sa dava do takej malej "hromadky". Je vo vacsom mnozstve, nez obvykle- bola som prekvapena,lebo som nic take nikdy nemala.
S manzelom sme posledny pohlavny styk mali cca 2 tyzdne dozadu hned po skonceni menstrulacie a vtedy zo mna nic nevyslo ako inokedy.
Mam aj taku slabu bolest v podbrusku, a ked si lahnem vecer na brucho, tak ma tak zvlasne tlaci-resp. citim taky zvlasny pocit.
Citim aj bolest v ociach,ale neviem ci vsetky tieto priznaky nie su spojene aj s tym, ze som momentalne trochu chora (nadch, bolest v hrdle...).

Prosim o nejaku odpoved, co si o tom myslite, prip. ci ste sa s niecim takym stretli.

mata145

ja som si hjo robila po asi mesiaci a bol negativny...len mam trochu aj naduvanie byva mi zle ale nie nejak casto hlavne vecer plynnatost inak je vsetko normal...no a ja osm trochu pesimista tak som si stale neista :/
a nechcem chodit za doktorom pre nic..neznsam gynekologov :/

datelinka

mata, hlavne to by si mala uz aj ine priznaky, 4 mesiace po pohlavnom styku, teda v 5. mesiaci "tehotenstva".
preco ak mate pochybnosti, pisete na forum a neurobite si tehotensky test? ja viem, je to lacnejsie, ale zas velmi nepresne "vystrenie" citatelmi fora. :-)
a aluska ma pravdu, chod za gynekologom, ten ti povie, preco mas slabsie krvacanie :-)

niki :))

Dakujem vsetkym za prispevky.
Uvidime,ako sa to vykrystalizuje :)
Prinajhorsom mykoza :( , prinajlesiom iba plodne dni, alebo tehotenstvo :)

mata145

ahojte
je mozne aby som bola tehotna a mala zaroven menstruaciu uz 4 mesiacepo pohlavnom styku stale pravidelnu ale trocha slabsiu...poslednykrat som vsak mala uz velmi silnu ako vzdy aj predtym a bolesti su rovnako silne ako predtym?

datelinka

simi, oplodnene vajicko si najde miesto v maternici, kde sa zahniezdi. prave z chorionu sa vytvara placenta, takze podla popisu budes mat placentu umiestnenu skor v hornej casti co je velmi dobre. problem je, ak je placenta ulozena blizko krcka maternice, v spodnej casti maternice (placenta praevia).

simi989

ahojte som vo 4mesiaci tehotenstva a v tehot.knizke mam napisanu poslednu vetu z ultrazvuku tuto: Chorion prava strana prava hrana. Neviem co to znamena...