Zalubena do mladsieho

niekto

vo vseobecnosti
chalani su na mladsie baby lebo maju (tak to priroda zariadila) vacsiu sancu porodit zdrave diete

baby naopak maju radsej starsich lebo maju vacsiu sancu sa postarat o rodinu -> vyspelejsi zodpovednejsi ....

samozrejme su vynimky

ale hlavny point je ze ked ho lubis nieje co riesit :P akurat rataj stym ze je maldsi a necakaj od neho ze sa bude spravat ako dospeli
na to este dozrie staci pockat :)

Kukucka222

Ahoj Terezka!
S frajerom sme sa zoznamili, ked som mala 18 a on 15... Dnes sme spolu uz viac nez rok... Tiez som sa pytala sama seba, ci som normalna, ale potom som to prestala riesit... Mali sme problemy, ako kazdy, ale nesuviseli s vekovym rozdielom... aj rodina to prijala... vsetko sa da, ten rozdiel je netradicny len teraz, ked budete mat obaja dvadsat daco nikomu ani nenapadne to riesit... Tak sa pokojne vykasli na predsudky a chod do toho :)

diablica

presne tak, je to len o vas dvoch...kazdy chalan je inak zrely...ja som mala mladsieho a prezila som s nim krsnych 11 mesiacov, ale musela som to ukoncit, ale poznam vztahy, ktore funguju... :)

mirka 23

Myslim, že je to v pohode, ak sa on zalubil do teba... Musiš zistiť sama, či ti ten vekový rozdiel nebude prekážať.