Laska?´Zavislost?Trapenie??

Príspevok v téme: Laska?´Zavislost?Trapenie??
bejbycatko

ahojjte. chcem aby ste mi poradili lebo aj uz v poslednom obdobi naozaj neviem v akom vztahu som s mojim frajerom.napisem vsetko ako to medzi nami je. a ak by bol niekto taky dobry a chcelosa mu vsetko citat a odpisal mi co si mysli lebo aj uz som v tomto vztahu akoby oslepla.neviem ci robim chybu ja abo on tak citajte...)))

spolu chodime uz rok a sedem mesiacov. je to moje zlato ktore viem ze ma lubi naozaj to viem,,,verim mu v tom ze ma nikdy nepodviedol, a ked moznosti mal vela...zo zaciatku bol nas vztah nadhernyy.. uplne krasny ja som bola taka stastna ze ho mam a on ze mna.. ale to sme spolu acali chodit ze sme sa sotva poznali,,, chodime na rovnaku skolu co nebol problem skor vyhoda stale cez prestavky spolu,,no potom sa zacali do nas starat ostatny vraveli mu ze ho len podvazdzam a ze nie som dievca prenho. spravila som to par krat zo zaciatkua le to boli vzdy len bozky lebo nic viac by som im ndovolila..on mi to odpustil. no potom sa nam to zacalo kazit.napisal mi ze ma miluje a o tyzden na to sa so mnou rozisiel na druhy den ma chcel spat.suhlasila som.slubil ze iuz nikdy to nespravi. o mesiac znova. a ja som zas suhlasila. o mesiac znova.. neviem ci to robil kazdy mesiac naschval, naposledy prisiel este v lete za mnou nech sa k nemu vratim, plakal ako maly chalpec ale ja som mu uz povedala ze uz nie. uz mi slubil ze to nikdy nespravi a znovu...... ale spravil to 5 krat a 5 krat som uz bola tym tka znechutena ze uz som ho nechecla spat aj ked ho milujem. ja to mam v rodine dost komplikovane no on to chape.ale bojim sa z ed ja budem mat vlasnu rodinu stane sa mi to tiez. ze moj manzel bude alkoholik. bojim sa toho a e mi bude ublizovat .niekedy ma ponizuje ale len v ramci srandy.. sme vybusne povahy obaja a vsade sa len pise ze nase znamenia k sebe sa nehodia... casto sme sa stretavali aj po rozchode... asi tri mesiace a teraz sm e zacali spolu chodit znovu. sex sme mali spolu prvy krat az teraz v lete.kedy sme oficialne neboli spolu al aj tak to bolo take ako keby sme. mam ho velmi rada no teraz som ho sklamala tak ze sa nebavi so mnou uz 5 dni ....stretol ma s kamaratkou no nepozrel sa na mna a len povedal caute,,( mna to rani ked ma niekto ignoruje... ano viem ze som hjo sklamala lebo som sa mu nevenovala a pila som ... ale ja nviem co mam teraz robit a povedal mi viacero nekpeknych veci ze mam mu dat nateraz pokoj ale nerozchadza sa so mnou, ze mam kaslat na vsekto ´teraz a nepocitat s nim v nicom ani na vianoce ani silvestra ze nechce byt so mnou,,.. je mi to luto nie preto ze sa bojim ze darcek nedostanem ale preto ze viem ze som ho sklamala. a st tymi darcekmi sme to mali my vzdy take vselijake ze ..jans eze mi o to nejde ale .. napr taketo: den pred mojimi narodkami sa so mno rozisiel....potom mi napisal na meniny len sms,,.. na vyrocie nic na vianoce nic.a jaom rezignovala a tiez jmu nic,.. prepacte ze som to hodila do tejto temy alee ine su take..same chudnutie a tie ine mi pridu take ze sa do nich ani nepise ,neviem kam som to mala dat prosim poradte mi ja neviem... ćo mam robit viem ze som vam to moc neopislaa a jasama mam najlepsie vediet co dalej ale fakt nvevieeem... a este som co chcela. noo ze to je vlasne prvy chalan s ktorym som tak dlho a sktorym aj chcem byt ale neviem ci by nebolo lepsie to ukoncit.dost som sa natrapila ja a aj on lebo aj ja viem byt mrcha a viem ho dost nahnevat asi mame fakt zle povahy prrosim pomozte.ale niekedy je to zas velmi krasne medzi nami a nas vztahpresiel roznymi skuskami a zatial sme zvladli ..toto je as najvacsia co sa so mnou nebavi....a ked vidim dake filmy kde su daky dvaja..tak to presne ako my a on ked ju zmlati alebo co tak sa bojim ze aj mne sa to v buducnosti stane lebo nikdy nemas istotu co s tvojho milacika vyrastie.... joj....

BEJBYCATKO

ANo...moze sa vam to tak zdat lebo ja tiez ani sama neviem co by bolo najlepsie ale... viem ze bez neho je to velmi tazke.... a s nim ked som tak je mi aspon o cosi lepsie asi.. ja nevem mam 17..uz by som aj sama mohla vediet ale tak... ja by som sa s nim asi nerozisla,,,teraz som sice nad tym uvazovala no porozpravali sme sa a uz je vsetko okej. dakujem za vase nazory lebo toto by mi kamaratka nepoveadala asi...lepsie je to hodnotitt ked ma nepoznate..) ...uvidime ako sa to vsetko vvyvinie..a potom sa rozhodnem cco dalej

leerka ano mas pravdu ze mame este malo rokov, on je len o rok odomna starsii.. a ze vzdy sme riesili len take veci co by sa na tom dospeli smiali...... ale pre nas su to dolezite veci lebo zatial janse ze neriesime otazku napr co budeme jest praca peniaze byvanie a podobne kedze obaja byvame u svojich rodicou..

ale aj ja mam nekedy obavyyy ked si predstavim ze by sme mali byvat uz sami lebo viem ze niektore jeho vlasnosti mi prekazaju ako je ziarlivost. by som asi ani vonka bez neho nemohla ist ale na druhej strane viem ze ma velmi lubi...

s kamaratmi je oooomnoho menej ako so mnou verim ze ma este nepodoviedol, a aj celkovo nechyba mu chodit stale na diskoteku..aj ked rad chodii...vela veci na sebe zemil co sme spolu......ano ale je hlupe vyberta si medi kamaratkami a frajerom ale ja som to mysela tak ze mi pride hlupe sa fakt medzi nimi rozhodovat ale on to ako si nechape lebo mi povedal ze ja som uneho na 1 mieste a kamarati az na dakom 5 a neveiem ci to ocakava aj odomna ci co.. lebo som mu povedalôa ze na silvestra chcem ist s kmaratkami na dskoteku ale dako nechape ze by som s nikym inym nebiola. on mi preto neveri ze som to uz kedysi spravila a som ho aj oklamala a tak...(

leerka

bejbycatko, ty sice pises, ze vas vztah presiel roznymi skuskami a vela ste si toho prezili ..ale to vobec nie je pravda ..ved vy ste za cely vas vztah neriesili ziadny velky problem a to co tu ises su len "hluposti pubertiakov" ..ako nehnevaj sa na mna, ale tak mi to pride ...pretoze keby ste mali problem, tak vas vztah by t nevydrzal si myslim ..a tvoj priatel alebo ako ho mam nazvat nevie co chce, kedze sa s tbou schadza a rozchdaza ..sama sa ti cudujem, ze mu to tolerujes stale ..ale tak okej .. ved tolkokrat co ti to urobil, uz ta to nemoze ani bavit, stale mu davat sance .. no a kedze sa trapis, tak by bolo najlepsie riesenie sa s nim rozist , ale uz naozaj a navzdy .. a vybrat si medzi kamaratkami a frajerom ? to mi prislo tkae trosku divne .a pravdupovediac aj nevyspele ... jednoducho by mi takuto vec nemohol priatel povedat, v tej chvili by u mna skncil, lebo ja nie som jeho majetok a tym padom ja nemam dovod si vyberat ..ale to pochopis, kd dospejes ..tak vela zdaru ..

Kika:)

Kvoli vyberaniu si medzi chalanom a kamoškami som sa mi dva vztahy rozpadli ..teraz jednoducho žijem len pre chalana:-) uvidím ako dlho :)

kafe

Vyberať si medzi kamoškami a frajerom je veľmi zlý nápad. Najlepší je kompromis. Napríklad v piatok pojdeš von s kamoškami a v sobotu s frajerom. Alebo jeden víkend sa bav s frajerom a druhý s kamoškami. Každý z týchto vzťahov dáva človeku niečo iné... nevykašli sa na kámošky len preto, že máš frajera.

bejbycatko

no dakujem za odpisania ze ste si to precitali fakt dakujem uz som to nemala ani komu vraviet toto joj..a teraz sme sa uz udiobrili a ja neiem mam taky zvlasny pocit bo som rozmyslala nad rozchodom ale na druhej strane som rada ze mi to odpustil a z sa uz nehnevaa... uff....

aluska mas pravdu trapime sa obaja ale ...este horsie je to ked niesme spolu vazne to by si nam musela poznat:)

kikus drzim place nech sa tro nepokazi.....ako nam ,(

a iank aj vy ste si uz dakedy museli vybrat medzi kamaratkami a frajerom?? myslim tak ze kohos´ste uprednostnili ked oni su vase dobre kamosky a priatela milujete&???? lebo nejde to tak ze by sme sli vsetci dakam spolu a je mi trapne mu povedat idem s babami dakam lebo ziarli a kamoskam ze idem s nim dakam lebo oni si zas pomyslia ze ked s nim chodim som ln s nim a ked nie tak som zas len s nimi neviem najst riesenie..

Kika:)

Začiatok úplne ako ja s chalanom:) tiež sme s jednej školy, nevýhoda je že sme podla mna spolu strašne máličko, a je to úžastné :) dfm že sa nám to nepokeazí..
Ale to len tak na okraj, chcela som ti poradit toto ..
Bud dokážete spravit takú vec, že na všetko čo bolo zabudnete, poviete si na rovinu , čo vám na tom druhom prekáža, a budete tolerantnejší ...
Alebo to podla mna ukončíte..Lebo vy ste asi typ dvojice, ani bez seba ani spolu(ako normálne spolu :D) tak dfm, že to niáko vyriešíte?:)
Držím palce:-P