Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predbezny prieskum zaujmu o neinvazivnu liposukciu uz aj v ziline

Príspevok v téme: Predbezny prieskum zaujmu o neinvazivnu liposukciu uz aj v ziline
bodyka

Jedna sa o pristrojove osetrenie problematickych casti tela (brucho,stehna a zadok).Ide o rozbijanie tukovych buniek,ktore sa nasledne odplavia lymfatickym systemom.Osetrenie je bezbolestne a efekt je viditelny uz po prvom osetreni.Prosim o vas nazor a pripadny zaujem vas a vasich znamych.Pripravujeme otvorenie salonu v ziline zaciatkom buduceho roka.
Dakujeme za vasu ochotu a vas nazor

kika211

Ahojte kočky, tak u nás je už možné sa na ultrazvukovú liposukciu objednať. Je to super vecička, práve nám dorazil stroj a skúšala som to na sebe. Super účinok. kontakt:liposukciabezskalpela.sk

Deee

no ja si k vam uz balim kufor, ale vazne, ak by som byvala blizsie stala by som sa vasou zakaznickou, cena je pomerne vysoka, ale co by clovek nespravil pre peknu ritku

delphia

mnooo.. hlavne je to dobry biznis....

keby to bolo take jednoduche a trvace, tak by sme nemali tolko obeznych zien.
no a na lymfodrenaz by som nesla len tak k hoci komu. da sa nou vazne poskdit zdravie.

bodyka

Jeden krát 40 minútové ošetrenie + lymfodrenáž stojí cca 150 €. Potrebujete 5 až 8 ošetrení podľa hrúbky tuku.

Ano, vyplavý cez lymfatický systém a je to bez poškodenia kože. Ošetrenie je povrchové.

pupkoska

to akoze lentak roztopi tuky a vyplavy ich???
bez jaziev a bez bolesti, bez modrin a bez opuchov a hrc???
fiiha dobreeee

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predbezny prieskum zaujmu o neinvazivnu liposukciu uz aj v ziline - Fórum - ZDRAVIE.sk