skvrna v oku

darka888

Dobry den,vcera si kolegyna vsimla v mojom oku krvavu skvrnku vlavo v lavom oku.Vsetci
mi hovoria a vsade pisu,ze to nie je ne- bezpecne a ide len o prasknutie cievky v oku.Dnes od rana sa mi skvrna zvacsila a obavam sa, ze bude narastat.Je potrebne ist
co najskor k lekarovi a vysetrenie? Nie som
chora,liecim sa na stitnu zlazu a mam
nizky tlak,moze to mat suvis?
Dakujem za odpoved

lienka21

takze ja mam v oku fialove flaky,asi pojdem k ocnemu,ale mam znamu ,ktora mala v oku cervenu skvrnu,ta skvrna postupne isla do zrenicky a prekazala jej,tak isla k ocnemu a zistili jej po niekolkych testoch ze je tam problem s nervami v oku ,ktore su spojene s mozgom,takze este dnes chod k ocnemu ja nie som obornik a nechcem strasit ,ale moze to byt dost vazne

zuzi26

POTREBUJEM POMOC!!!!!!!!!V MOJOM LAVOM OKU SA MI PRI MOJEJ ZRENICKE VYSKYTLA CERVENA SKVRNA.vELMI SA BOJIM ZE MAM NIEJAKU CHOROBU.PROSIM POMOZTE!!

alternativa

Ak chces vseobecne info o iridologii, pozri www.navratkezdravi.cz, je to web Franka Navratila. Nerobila by som si so skvrnkou ziaden problem, kedze sa citis OK.

alternativa

Zmeny v duhovke a to nielen farebne, ale rozne laguny, ryhy sa prejavia skor, ako sa prejavi choroba, su signalom mozneho ochorenia aj o niekolko rokov. Vhodnou upravou stravy, zivotospravy, doplnkami vyzivy, atd. sa da uplne vzniku ochorenia zabranit.

alternativa

Tvoja otazka sa neda vo fore cez PC zodpovedat. Poloha a vzhlad skvrny musi byt PRESNE definovany. Dokaze to irisdiagnostika a nevyhnutny je pohlad do oci. Treba si uvedomit, ze zmeny na ociach nemusia byt signal choroby, ale nerovnovahy urcitym smerom. Holistickym zdravim sa choroba zlikviduje v nediagnostikovatelnom zarodku. Cosi vseobecne z knihy
Frank Navratil:Iridologie
Organy leziace v pravej casti tela sa vidia v mape pravej duhovky a lava strana v lavej. Parove organy /pluca, ladviny/ a organy leziace v strede tela /creva, mozog, chrbtica/ v oboch ociach. Bezne je horna cast tela premietnuta v hornej casti ocnej mapy a dolna v dolnej. Zrenicku bezprostredne obklopuje okruzna zona pre traviaci system, ktora v paprskoch - tzv. ciliarna zona - sa viaze na jednotlive organy /spodna cast u Teba ukazuje na organy od pasa dole/. ZLTE farbivo zvacsa ukazuje na problemy s metabolizmom hlavne kys. mocovej /je mozna zapcha/ alebo oslabenie ladvin. ORANZOVE farbivo v okruznej zone vo forme skvrn /hned pri zrenicke/ ukazuje na nedostatocnu tvorbu pankreatickych enzymov. Ak je skvrna v ciliarnej zone na hranici s okruznou, moze ist o kolisavu hladinu cukru v krvi.