som tehotná??

Príspevok v téme: som tehotná??
xxx-ka

asi pred 4 dnami som mala pohlavny styk s frajerom bez kondomu.. potom zase :( som tehotna aj ked sa nespravil do mna ale mimo.. na nohu alebo niekde ?:( moc sa bojím mám 15 :( co mám robit? mám divny pocit je mi zle od brucha , neviem ci zaludok, nie je mi na vracanie ale stále tak divne ako na vracanie ako by som si sla grgnut .( prosim poradte mi ://

datelinka

sima, dufam ze rozumies vyznamu slov negativny a pozitivny. lebo ja mam pocit, akoby si pisala o tom, ze ti nevysli dve ciarky, ale aj napriek tomu mas zvlastne priznaky, ktore pripominaju tehotenske.

lienočka765

no sima22 čo ti poradime. šak píšeš, že máš testy pozitívne, tak si tehotná. čože my už s tým môžeme robiť?

sima22

ahojte,asi pred 9timi dnami som mala mat menzes,kazdy mesiac uz dlhsiu dobu som mala takmer na rovnako,plus minus jeden den,teraz si myslim ze som tehotna,ale robila som si testy a su pozitivne,ale mne je zle,rano mi nechuti jest,som strasne slabe,boli ma vsetko,myslim ze mi podrastli prsia a mala som taky zvlastny vytok,poradte mi prosimm

Magy

ja mam dojem ze to je dalsia herecka podobna tej KK co tu pisala, ze vraj vytlacila semeno zo seba na wc...
Bud sa nejake decko nudi, alebo je to dalsi stupidny prieskum. Alebo je fakt taka blba.
Pokial je pravda to co pise, prajem jej a najme jej rodicom, aby bola tehotna a uzili si nasledky svojej nezodpovednosti. Takym ludom to totiz patri.

pipia22

podla mna to je dalsia vymyslena tema keby sa tak obavala tak by tu sedela a odpisovala, a neverim zeby bola az taka vymleta.

datelinka

pipia, aj ja mam rovnaky nazor. nesexovat.
mali by sa deti nechat preskusat zo sexualnej vychovy a iba v pripade, ze preukazu dostatocne vedomosti, mohli by aj praktizovat pohlavny styk :-))

aluska

xxx-ka po 4 dnoch nemozes mat tehotenske priznaky...prosim ta nastuduj si sexualnu vychovu..toto je uz sila..a radsej nesexuj vobec,lebo si narobis pruser, taketo deti by mali pozerat rozpravky a nie sexovat, ked o tom absolutne nic nevedia...a to s tou nohou..to ma dostalo...si fakt este decko a od zrelosti mas velmi daleko

zuzic

:D zeby? no v druhom polroku tak tym to je teda...tak prepac xxx-ka ospravedlnujem sa, nevedela som ze toto nase teenagerky este nevedia...ale ako to robit to vieme vyborne ze?