Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Znicene vlasy

Príspevok v téme: Znicene vlasy
:DDD

zdravim vsetkych poprosim aby mi nikto nepisal blbosti typu ze som hlupa a nemala som robit co som robila lebo to uz viem :) no asi pred mesiacom mi kamoska farbila vlasy. chcela som ich zosvetlit a pocuvla som ju ze "naj" je dat na vlasy hned agresivnu blond ked mam tmave vlasy. Farba z toho vysla celkom normalna ale za ten mesiac mi vypadali 2 tretiny vlasov a su take znicene ze uz ani nesu kucerave. len tak divne su rovne, suche, polamane a neviem co vsetko este. idem ich dat strihnut aspon o 10 cm. chcem len vediet ci mozem urobit aj nieco ine co by im prospelo okrem toho ze ich dam ostrihat a budem cakat kym ten humus odrastie. dakujem za navrhy

petaZM

však som ti včera písala, že je to možné zohnať aj lacnejšie... ľudia však majú klapky na očiach a používajú iba to, čo im slovenská reklama, alebo obchodník ponúkne... oni ponúkli ďalšie alternatívy a je na každom z nás, či bude používať napr. šampón z reklamy, alebo šampón s rovnakým zložením za polovičnú cenu bez reklamy... musím sa ich ale zastať, pretože ponúkajú mnohé výrobky za nižšie ceny ako sú na slovenskom trhu obvyklé, pozri si len dve najznámejšie firmy na prírodnú kozmetiku v SR a porovnaj ceny...

Denz

peta.....mne slo len o to,ze sa to da pozhanat ovela lacnejsie a v perfektnej kvalite.:)
len to ma hneva na tych predajcoch,ze ponukaju nieco cenovo premrstene.

petaZM

macka 26 ti písala o kúre na poškodené vlasy a o olivovom oleji, ja by som ti tiež niečo poradila, ale Denz dá hneď túto tému zrušiť, tak ti radšej nič neporadím a zájdi za dermatológom, možno psychiatrom...

Denz

Konopný olej
Omega-3 blokuje tvorbu histamínu, a tým brzdí rozvoj alergickej reakcie. Konopný olej obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálnom pomere 3:1, a pomáha tak zmierniť alebo dokonca úplne vyliečiť kožné problémy, ako je suchosť pokožky, atopický ekzém alebo lupienka. Olej obsahuje i veľké množstvo vitamínov (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E), ktoré v spojení s nenasýtenými kyselinami majú blahodárne účinky. Obmedzuje vznik nových vrások, zmierňuje alebo zamedzuje prejevom akné. Pôsobí veľmi dobre tiež ako olejový zábal na vlasy a jeho vtieranie do nechtových lôžok posilňuje rast a zdravie nechtov. Vďaka výnimočne vyváženému zastúpeniu nenasýtených esenciálnych mastných kyselín je konopný olej považovaný za vôbec najhodnotnejší z rastlinných olejov.

macka26

kup si kvalitny balzam , pripadne kuru na poskodene vlasy. davaj si obcas na ne olivovy olej a hlavne ich nezatazuj zehlenim farbenim a susenim horucim vzduchom

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znicene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk