Krvácanie po hysteroskopii + kyret

aall

Ale ja mám slabšie bolesti v podbrušku a hlavne kríže, všetky tieto problémy mi začali pred mesiacom, prudká bolesť v krížoch, nemohla som sa zohnúť, o 2 dni prišla chrípka, veľmi silná, v tom menzes,po chrípke zase bolesti krížov a tie krvácania so špinením. A teraz sa veľmi bojím, lebo sa to ťahá už cez mesiac. A ešte k tomu ten lekár, čo mi robil kyretáž, ináč otcov známy, hneď po kyretáži odišiel kdesi na poradu ani mi nič neprišiel povedať o tom čo tam bolo a ako sa cítim.Iba keď mu otec zavolal, odkázal že sa nemám báť, lebo že vraj tam nič zlé nevidel, že tie mladé sa slabo obliekajú a také kecy, ale ja sa obávam, lebo všade čítam, že dlhodobé krvácanie - to je príznak rakoviny....Mám čakať na výsledok, bude 4.1.2010, ale chcem sa spýtať hlavne na to krvácanie po kyretáži...či je to normálne, alebo nie????

aluska

rakovina coho?
myslis si ze rakovina sa vyvinie za 3 tyzdne?ani zdaleka..a kedze ti robili zakrok tak by si to urcite vsimli keby mas nejaku rakovinu

aall

Ahojte, ja som tiež 3 dni po kyretáži, robili mi ho lebo som po menštruácii 2 týždne striedavo špinila a krvácala,po kyretáži som iba deň troška špinila , na druhý deň bez špinenia a teraz tretí deň znova na papieri po WC krv a preto sa veľmi bojím či to není rakovina, poraďte mi prosím.......??????

snežienka

Ahoj. Ja som minuly rok potratila a museli mi spraviť kyret. Dva dni som bola na lôžku.Po operácii, už som len trochu špinila, prestalo, tiež som mala po cikani, uplne bledy krvny flak, V nemocnici mi povedali, že do mesiaca môžu byť všelijake vykyvy krvacania, nemusím vobec, alebo môžem krvácať častejšie, alebo dostať viackrat menštruaciu, v kratkom čase. Myslim si,že to neni nič važne. Ale skus zavolať svojmu lekárovi, opytaj sa ho nato, že či to tak ma byť alebo máš prísť na ultrazvuk, čo sa robí dovnutra, a uvidí, že ako to vyzerá.Ale nemusiš stresovať, teraz treba oddychovať.