Prosim ako sa ten film vola?

Príspevok v téme: Prosim ako sa ten film vola?
kajkaj

..nevie niekto aky ma nazov tento film?--je to o jednom chlapikovy ktory si celi cas myslel ze vsetke tie strasne veci kolo neho su pravdive ..a na konci sa mu ukaze stab a maju z neho zabavu...lebo on chce byt hercom a to mala byt jeho prva film uloha??..dej filmu je nakrucany v zime je tam vela snehu......nieje to ani Truman show..a ani Hra...

Evka123

neviete mi poradiť,ako sa volá film-tuším dvoj dielna rozpráva,hrala tam princezná,ktorá išla do dediny(nikto ju nespoznal)a zoznámila sa s dvoma bratmi,jeden mal dlhe svetlé vlasy,fúzy a bol k nej dobrý a milý a druhý brat mal kratšie tmavé vlasy a s ním sa stále hádala a tak raz si vypýtala od kráľa(otca)že chce mať svojho sluhu a vybrala si toho brata...neskôr sa prišlo na to,že ona nie je pravá princezná(vymenili bábätká) a že princom je ten jej otrok,tak ju vyhodil z kráľovstva a správal sa k nej tak povýšenecky ako ona k nemu a potom nakoniec sa zistilo,že ani on nie je pravý princ,ale skutočným je ten jeho brat,ten dlhovlasý a tak nakoniec tamtí dvaja ostali chudobní,zaľúbili sa do seba a žili na dedine spolu

kajkaj

neviem kto hral hl.ulohu..ale nemyslim ze to bude niejaky velmi znami herec...a zaner je skor thriler,taky napinavy dej..myslim ze tam on najde nejaku mrtvu zenu v aute v rieke..ale to mam iba take utrzky...a este viem ze ten film davali pred par rokmi aj v telke na markize alebo joj..

Zuzana04

Ahoj moja, no neviem - ak je to komedia, tak mi to velmi pripmina film s Billom Murray - om, ktory sa volal Muz, ktory vedel prilis malo
www.csfd.cz

Ak to ma byt nejaky thriller, tak to veru neviem poradit :-((
Nespomenies si aspon kto tam hral?