Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozdvojene konceky

Príspevok v téme: rozdvojene konceky
april10

určite veľa z vás ma ten istý problém ako ja, a to rozstrapkané končeky vlasov, dávam si každých 8 týždňov podstrihnúť vlasy, ale aj tak to stále mam, je to nepekne, používam rôzne druhy séra na jemne rozčesávanie, idem pramienok po pramienku. mam mierne vlnité vlasy. Neviete poradiť niečo čo používate a pomáha to aspoň trocha keď nie 100%? dakujem

papaja

no ja som citala najpozitivnejsie ohlasy na pomoc rozdvojenym koncekom na vyrobok s obsahom bycich.... idem to kupit,dam vam vediet vysledok :)

macka26

denz
nebud precitliveny/a iba som podotkla ze propagujes konopne vyrobky.. tak asi s nimi mas dobre skusenosti...

katka...

April10, mne sa vzdy tiez stiepili konceky, nic mi nepomohlo, len noznice. Potom som zacala pouzivat Gliss kur bezoplachovu kuru, taka co sa premiesava. Uz rok som nemala vlasy podstrihnute a nemam ani jeden rozstiepeny vlas. A tiez vlasom skodi fenovanie. Lepsie je ak vyschnu prirodzene.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozdvojene konceky - Fórum - ZDRAVIE.sk