Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema

Príspevok v téme: Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema
niala

Ahojte, zacala som sa stretavat s jednym chalanom, zatial sme len na zaciatku, takze este nic medzi nami nebolo, ale pred par dnami sme sa tak maznali v posteli, no a ja som ho chytila cez nohavice za penis..a zostala som dost zarazena, pretoze ho mal dost maleho. Len teraz som si neni ista, ci ho takeho naozaj ma, alebo ci mu v tej chvyli uplne nestal. Odvtedy mi to vrta v hlave a dost sa toho bojim, nechcem aby to vyznelo ze mi ide len o velkost. Ono je to tak, moj ex, s ktorym som chodila nieco vyse 3roky, mal asi 17cm, a dost hrubeho, a v sexe mi naozaj velmi vyhovoval, strasne rada som mu robila fajku aj par krat do tyzdna, milovala som ten pocit drzat v ruke taky krasny poriadny penis, neskutocne ma to vzrusovalo. A teraz sa bojim, ze ak ma tento chalan maleho, ze sa nebudem vediet uspokojit, ze mu nebudem moct fajcit, pretoze to vo mne nebude vyvolavat ten pocit, ze aky je ten chlap muzny. Neviem ci to dokazete chapat, nezahadzovat na do roviny ze nevidim ine ludske hodnoty, Praveze vidim, a ked s niekym som tak s nim ratam do zivota. Preto nad tym premyslam skor, lebo nechcem, aby som nieco co milujem (sex) musela obetovat, aby som nebola spokojna v tejto oblasti:( ved nie je nic lepsie, ako si to s milovanym clovekom poriadne uzit :( mrzi ma ako premyslam, ale nemozem si pomoct, maly penis ma jednocucho nedokaze vzrusit uz ani na pohlad. Dufam ze sa najde niekto kto ma pochopi a poradi mi, co s tym, alebo niekto kto taky pocit a dilemu zazil a ako to dopadlo. Ci s nim mam pokracovat, alebo to stopnut kym ho este nezranim. Dakujem

niala

aluska laska a zamilovanie je rozdiel. Sorry za zle napisane slovo, budem si davat pozor, lebo vidim ze ked uz nemas co este aj za slovicka ma chytas. A mimochodom rozpravam o sexe z lasky, ten som s nim nemala, ale s ex, a to bola laska, a velka!

aluska

jak mozes rozpravat o laske ked si sa s nikym zacala stretavat?si naivna ked si myslis ze laska pride za par dni/tyzdnov

niala

aluska ja si nemyslim ze chodis do kostola, to s tym modlenim som pisala na seba ironicky. A o tebe tiez len tak, lebo maralizujes jak mniska.

niala

Uz by sa chudak nemal na mna ani pozriet, taka som strasna. Ty moralistka, hned ma odsudis aka som. A pritom je sex pre mna dolezity lebo je z lasky, lebo je krasny, lebo to robim ked niekoho milujem. si smiesna!

niala

aluska ides mi na nervy tym ze tu pises veci ktore nie su pravda. Ako ze je sex pre mna najdolezitejsi. To by som asi nemala 1sex. partnera 3roky a neriesila by som ani totho lebo by som ho kludne sla podviest.
Ano napisala som hento, a tebe sa hadam este nestalo ze v momente zaskocenia niecim si nieco povedala a po nejakom case, si sa uz na vec pozerala uplne inak? Nie jasne, ty si dokonala..
No idem ja spat, este tu trosku zamoralizuj, povec aka som strasna. Ach, zamyslela som sa nad tymto, fakt strasne, asi sa pojdem pomodlit za moje hriechy. Uz aby clovek daval pozor aj na to co mu myslienkami prejde, a aby to nedal na anonimnu stranku, fakt smutne

aluska

hej a preco ti idem na nervy?lebo ti pisem nazor, ktory sa ti nepaci?nie vsetko v zivote je tak ako chces ty...

citujem
Ci s nim mam pokracovat, alebo to stopnut kym ho este nezranim.

tak to je jasna veta ze s nim chces byt a nechces sa na neho vyklaslat..tak aspon neklam ze nad tym nerozmyslas

niala

aluska pisem to na anonimne forum. nerozoberam to s jeho kamosom. Uz mi fakt ides na nervy, tvoj naror ma nezaujima. Ja s nim chcem byt, ale spytat a poradit si mozem nehat. A lepsie skor, nech je to prvy krat krasne, ako by som to mala riesit ked uz bude problem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema - Fórum - ZDRAVIE.sk