Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema

Príspevok v téme: Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema
niala

Ahojte, zacala som sa stretavat s jednym chalanom, zatial sme len na zaciatku, takze este nic medzi nami nebolo, ale pred par dnami sme sa tak maznali v posteli, no a ja som ho chytila cez nohavice za penis..a zostala som dost zarazena, pretoze ho mal dost maleho. Len teraz som si neni ista, ci ho takeho naozaj ma, alebo ci mu v tej chvyli uplne nestal. Odvtedy mi to vrta v hlave a dost sa toho bojim, nechcem aby to vyznelo ze mi ide len o velkost. Ono je to tak, moj ex, s ktorym som chodila nieco vyse 3roky, mal asi 17cm, a dost hrubeho, a v sexe mi naozaj velmi vyhovoval, strasne rada som mu robila fajku aj par krat do tyzdna, milovala som ten pocit drzat v ruke taky krasny poriadny penis, neskutocne ma to vzrusovalo. A teraz sa bojim, ze ak ma tento chalan maleho, ze sa nebudem vediet uspokojit, ze mu nebudem moct fajcit, pretoze to vo mne nebude vyvolavat ten pocit, ze aky je ten chlap muzny. Neviem ci to dokazete chapat, nezahadzovat na do roviny ze nevidim ine ludske hodnoty, Praveze vidim, a ked s niekym som tak s nim ratam do zivota. Preto nad tym premyslam skor, lebo nechcem, aby som nieco co milujem (sex) musela obetovat, aby som nebola spokojna v tejto oblasti:( ved nie je nic lepsie, ako si to s milovanym clovekom poriadne uzit :( mrzi ma ako premyslam, ale nemozem si pomoct, maly penis ma jednocucho nedokaze vzrusit uz ani na pohlad. Dufam ze sa najde niekto kto ma pochopi a poradi mi, co s tym, alebo niekto kto taky pocit a dilemu zazil a ako to dopadlo. Ci s nim mam pokracovat, alebo to stopnut kym ho este nezranim. Dakujem

aluska

moj frajer ma velky takze ja nemam taketo problemy...chvalabohu..
trochu sebecke vykaslat sa na niekoho zato ze ma maleho..neviem jak by sa tebe lubilo keby sa na teba niekto vykasle lebo ju mas isroku a on neni taky strasne vzruseny...asi by si bola rada, ze?

behind

Ano, može byt.
Treba skusat,ak zistíš že mas s ním dobrý pocit a orgazmus, tak je to ok, a to že je malý vas nemusí trápit.

niala

aluska ty konkretne nic. pisat maju ti co maju s tym skusenosti. Napr. baba by napisala ze ano moj frajer ma maleho ale vie ma uspokojit a pod. ja tiez nepisem do temy ze kolko kalorii na uhorka ked to neviem..

behind mozno to bude prave tym ze som ine nemala, tak som si nebola ista ci to moze tak byt dobre.. aj naopak, keby mal ex maleho asi by som sa naopak bala ze velky boli a tak :)

behind

Ja som ked som bol mladsi velmi trpel komplexami.
Ver mi, že mam dost skuseností a viem, že je malo žien, ktoré ptrebujú fakt velkeho....

aluska

a co ti mam povedat?neboj sa ma ho 20 cm? sak sa s nim vyspi a zistis to...alebo sa s nim mam vyspat ja a potom ti poviem ake to bolo?

niala

aluska ja som potrebovala pocut nieco take ako napisal behind, proste nejaky priklad ze je to fajn. Nieco co ma povzbudi. A nie to co pises ty a help, to mi je nanic. Normalne sa pytam, na to je toto forum,, a dakujem tym co napisali aj nejake rady, ti mi pomohli, ostatny nech si frflu.

aluska

nechapem co teraz vyriesis ked mozno zistis ze sex s nim je celkom ok...ved si s nim nespala...bez urazky, ale este ani nic nebolo a ty ho uz odsudzjes kvoli sexu...tak potom ti ide len o sex...

behind

Aj moja mala predtym 17 cm, a povedala že ju to trocha bolelo, teraz hovorí, že moj je super, a sme fakt dlho spolu.

niala

aluska, ved prave. Radsej to budem riesit teraz, ako neskoro. A taktiez to radsej budem riesit tu, ako s kamoskami ktore ho poznaju, to by nebolo voci nemu mile ani fer.
behind, mozno by ma to nenapadlo, keby bol moj prvy a nezazila by som ine. Ale ked vravis ze priatelke to vyhovuje, ok ved mozno to ani nebude take zle ako sa na prvy pohlad zda. Len ja jak som chytila, sa mi zdalo ze je to aj menej ako 11cm.