Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema

Príspevok v téme: Poradte mi co urobit s tymto? :( dilema
niala

Ahojte, zacala som sa stretavat s jednym chalanom, zatial sme len na zaciatku, takze este nic medzi nami nebolo, ale pred par dnami sme sa tak maznali v posteli, no a ja som ho chytila cez nohavice za penis..a zostala som dost zarazena, pretoze ho mal dost maleho. Len teraz som si neni ista, ci ho takeho naozaj ma, alebo ci mu v tej chvyli uplne nestal. Odvtedy mi to vrta v hlave a dost sa toho bojim, nechcem aby to vyznelo ze mi ide len o velkost. Ono je to tak, moj ex, s ktorym som chodila nieco vyse 3roky, mal asi 17cm, a dost hrubeho, a v sexe mi naozaj velmi vyhovoval, strasne rada som mu robila fajku aj par krat do tyzdna, milovala som ten pocit drzat v ruke taky krasny poriadny penis, neskutocne ma to vzrusovalo. A teraz sa bojim, ze ak ma tento chalan maleho, ze sa nebudem vediet uspokojit, ze mu nebudem moct fajcit, pretoze to vo mne nebude vyvolavat ten pocit, ze aky je ten chlap muzny. Neviem ci to dokazete chapat, nezahadzovat na do roviny ze nevidim ine ludske hodnoty, Praveze vidim, a ked s niekym som tak s nim ratam do zivota. Preto nad tym premyslam skor, lebo nechcem, aby som nieco co milujem (sex) musela obetovat, aby som nebola spokojna v tejto oblasti:( ved nie je nic lepsie, ako si to s milovanym clovekom poriadne uzit :( mrzi ma ako premyslam, ale nemozem si pomoct, maly penis ma jednocucho nedokaze vzrusit uz ani na pohlad. Dufam ze sa najde niekto kto ma pochopi a poradi mi, co s tym, alebo niekto kto taky pocit a dilemu zazil a ako to dopadlo. Ci s nim mam pokracovat, alebo to stopnut kym ho este nezranim. Dakujem

niala

A dalsia vec, keby mi slo len o sex tak sem nepisem ze ma to trapi, lebo ho milujem, ale vykaslala by som sa na to a nasla si ineho na sex.. Ale chapem, cakala som aj takyto nazor. Ale skus sa na to pozriet inak, viem teraz napisem nerealnu situaciu trosku, ale keby si pri sexe nic necitil lebo baba by bola taka "siroka" bol by si spokojny?

niala

help nechapem preco si vsetci myslite ze mi ide len o sex? Ved ked niekoho milujem tak samozrejme ze chcem aby to bolo pekne nie? Co je zle na tom ze mam rada sex? Lepsia je taka baba co to odmiata, nema chut a podobne? A asi ze ked som mala priatela 3roky a je moj jediny sex.partner zatial tak asi nie som slapka, tak si prosim tieto poznamky odpusti. dakujem

niala

dpjyce no on aj vravel ze mu tam je tesno, ze ho to trosku tlaci, tak dufam ze to bude tento pripad :) len ma to tak zaskocilo, ze som nemala odvahu sa pozriet :)

Help

ked si myslis ze ma maleho tak cod za nejakym co ma poriadneho a ten ta bude brat iba ako slapku ktoru dobre vykuruje budes prenho iba sprosta sliepka ktorej ide iba o sex lebo ako som si to cital tak fakt ti ide iba o sex a kebyze ti nejde tak by si tu nepisala take blbosti a nenamyslala si by na take ze co ak a co ked

dpjyce

podla mna je moznost ze mal na sebe bud boxerky alebo slipy...a vnich aj ked sa ti postavi penis...tak je tam taky "zrolovany"...aspon moj pripad...moja frajerka si tiez najskor myslela ze mam nejaky velmi maly penis...ale potom pri cine uz to bolo ine...

niala

givanni zle si to pochopil.. ja si nemyslim ze sex je to nadolezitejsie, ja mam len sex proste rada a chcem si ho uzit s clovekom ktoreho milujem. Chcem aby to klapalo po kazdej stranke, presne jak vravis ty, po tej aby sme si rozumeli, ale taktiez po sexualnej. Ked niekoho milujem, je podla mna logicke ze sa s nim chcem aj dobre pomilovat, to nie je nic zvlastne. A tie prsia co pises, jasne ze aj chalan moze povedat ze ho male prsia nepritahuju, ale aj tak sa moze uspokojit pri sexe, Ale ako sa uspokoji baba ked toho chalana v sebe ani neciti? A nejde tu o to co vravis, ze si myslim ze som modelka a teraz chcem dokonalost, mne nevadia jeho nedokonalosti, milujem ho tak ci tak, tu ide o nieco ine, o to aby som bola stastna aj po tejto stranke ktora ku vztahu neodmyslitelne patri, Dufam ze uz ma trosku viac chapes :)

Giovanni

dievcata,vztah zalozeni na sexe,nebude dlhotrvajuci vztah...to je take ako chlapci by povedali,ze mas male prsia si ako doska,nevzrusujes ma-tak kopacky....to len deti robia....sex sa da riesit vzdy,aj za pomoci sexuologa,ale cit laska nie....a naco bude mat tvoj priatel polmetrovu hadicu,ked okrem sexu sa s nim nebudes vediet ani poriadne porozpravat?podla mna mate zvlastne zmyslanie,ale co sa cudujem moje rovesnicky su to iste....väcsina su len obycajne slapky,ktore si myslia ze su top modelky,ale pre normalnych chlapcov su len obycajne sliepky,nic ine...chvala Bohu su aj normalne a slusne dievcata na svete.

niala

rebeca tak on by sa urcite do mna dostal, zase az taky maly ho nema. ale nevzrusuje ma to. preto neviem, ci dat prednost citom, alebo tomuto. Nechcem totiz aby sa stalo, ze s nim budem, koly citom, ale krachne to po tej sexualnej stranke po case a vtedy bude ten rozchod uz ozaj tazsi. Ale ako vravim, nevidela som, len citila, ale asi si len nahovaram ze mu mozno uplne nestal, lebo chcem aby to tak bolo :(

rebeca caca

ahoj no aj ja som mala taky problem ..lenze zacali sme spolu chodit a tak po 3 mesiacoch sme sa uz niekam dostali... no on ho mal takeho malickeho ze ked chcel do mna vniknut tak nemal naozaj sance ... ozaj bol malicky a mne to bolo tak luto lebo aj ked toho cloveka naozaj milujes tak stale je tam jedna prekazka alebo ako by som to nazvala ..neboli sme stastny...po 5 krate sme to vzdaly.. teda skorej on to vzdal... neviem ci sa hambil alebo co ale dal mi kopacky.:( co uz