Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!

Príspevok v téme: Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!
mamkaaaaaa

Dobrý deň,
máme taký problém, že mám už 17 ročnú dcéru, ktorá nema ani A-čka, pochybujem, že jej ešte narastú. Boli sme s ňou aj na hormonálnych vyšetreniach, všeto má v poriadku. Čo myslíte, čím by to mohlo byť? Ona by tiež chcela mať prsia aspon A, už len z praktickych dovovdov aby sa jej dala kupovat podprsenka v normalnych obchodoch. Geneticke to nie je, pretoze mi vsetky z rodiny sme mali vzdy velke.

Za odpovede dakujem

PoPotvorka

len mi tato mamkaaaa ,ktora riesi male prsia svojej dcerky v 17-ke pripomenula tu moju .... mala by vediet ,ze prsia babam rastu do 23-jky, cize este je moznost ,ze dorastu ....
mamkaaa
mala by si svoju dceru viac podporovat ,ako zdeptavat

PoPo....

ano Luli.. chodila som na taku skolu a tam prsia su viac na skodu ako osoh ,tak som vdaka svojej hluposti papala take hormony ,ktore mi rast totalne "odpalili" .... a to vdaka mojej mamke ,ktora mi neustale hucala do hlavy ,ze takto hovno dokazem (s velkostou čislo A mozno casom i B) ,tak som zariskovala no nastastie som to ustala a nasledky si odniesli len moje prsia .... na skolu som sa vykaslala a od mamky utekala co najdalej (sme v kontakte aj sa navstevujeme)
nepredstavuj si pod pojmom silikon lopty :)) mne to ani nezbadat ,mam len B :)
moc ma stve ,ze ludia tieto baby odsudzuju ....

pomaranc99

@Lulita a ake mas ty - mala si male a dala si si silikony? ja som radsej ked ma baba male prsia, nez ked ma silikony, lebo to posobi na dotyk zvlastne...

pozri sa na tu www.zdravie.sk na posledne foto na konci. baba mala pekne prsia a dala si silikony a teraz jej prsia vyzeraju jak take baloniky...sprosta kazda, ktora ma aspon jednotky a da si silikony - to si mozeme rovno kupit nafukovacie babiky...

Lulita

pomaranc - jednotky su prsia...myslim, ze tu sa bavime o plochych to zn. ze nic, len bradavka, ked si da baba s peknymi dvojkami plastiku na decka tiez tomu nerozumiem

pomaranc99

@Lulita a myslis, ze ked ma zena male prsia tak nevyzera ako zena? moja najkrajsia frajerka bola chudunka, mala jednotky a vobec mi to nevadilo.

Lulita

zuziacik - hehe, presne tak, to by mala hradit poistovna take operacie plochym zenam, aj znicenym po kojeniach, samozrejme v prvom rade tým, co su chore a o prsnik prisli, ved je v tom aj psychika, zena ma pravo vyzerat ako zena

Lulita

potvorka - a uz mas prsia?

no baby, ja osm v 17 tiez nemala skoro nic, narastli mi cez tehotenstvo a po porode mam 75/B, takze nic nieje stratene, v rodine mame prsia nadpriemerne 5-7micky a ja prva, co ma mensie, tiez som mala testy ok :))) nikto nevie preco tak