Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!

Príspevok v téme: Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!
mamkaaaaaa

Dobrý deň,
máme taký problém, že mám už 17 ročnú dcéru, ktorá nema ani A-čka, pochybujem, že jej ešte narastú. Boli sme s ňou aj na hormonálnych vyšetreniach, všeto má v poriadku. Čo myslíte, čím by to mohlo byť? Ona by tiež chcela mať prsia aspon A, už len z praktickych dovovdov aby sa jej dala kupovat podprsenka v normalnych obchodoch. Geneticke to nie je, pretoze mi vsetky z rodiny sme mali vzdy velke.

Za odpovede dakujem

zuziacik

haha neboj, je to genetika..ovislo to zo 3generscie a je..urcite take mala nejaka vasa pra pra babka...ja som na tom tak isto..mam 26 a prska ziadne..jedine ked som bola tehotna a kojila som mala som plnsie Acka..ale teraz po kojeni je to otras..nic len plocha hrud a bradavka..taky je zivot..ale uz som sa rozhodla a manzel ma pochopil a idem si dat implantaty a nie cely zivot trpiet tym ako si vypchat podprdu nech niesom ako chalan....fuu nam by mala tu opku hradit poistovna co sme na tom tak zle :-)) ak bude dcera tuzit po operacii neodsudzuj ju a podpor ju...ja som si nevedela najst ani priatela co som sa tak hanbila vyzliect pred nim..aj s manzelom nakoniec boli tie zaciatky velmi ostychave :-((

MMMaruska

ja som na tom ako tvoja dcéra... A, neviem, ešte stále z toho nie som nadšená (mám 20) ale nezabijem sa a nie som z toho na depky, ako niekto spomínal, že je to psychicky náročné...

Magy

datelinka - kebyze caja priberie, moze do toho vystrihu aspon tuk nazbierat (zdvihnut) :)
Inak - ja si tiez myslim ze by mala pockat este nejaky ten rocik a netlacit do seba hormony a iny bordel... Kooopec aj znamych osobnosti su ploche ako dosky a neprekaza to. Kiera Knightley, Selma Blair... Sexappeal spociva inde nez v nafuknutom hrudniku. Ale pochopim aj argument, ze rozdiel medzi nicim a aspon dvojkami je priepastny.

katty999

nech vyskusa chodit do posilovne a mat osobneho trenera, ktory by sa na to zameral.. ja po 2 mesaicoch chodenia musim povedat ze vidiet rozdiel vtedy a teraz...

datelinka

papino, ty si muz alebo zena? lebo ja som rovnakeho nazoru, je to praktickejsie, nesposobuje zataz chrbtice, neprekaza pri sporte a podobne. aj ked zas, predsa len nieco sa hodi na vyplnenie vystrihu :-))