Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!

Príspevok v téme: Moja 17 ročná dcéra nemá prsia ani A-čka!
mamkaaaaaa

Dobrý deň,
máme taký problém, že mám už 17 ročnú dcéru, ktorá nema ani A-čka, pochybujem, že jej ešte narastú. Boli sme s ňou aj na hormonálnych vyšetreniach, všeto má v poriadku. Čo myslíte, čím by to mohlo byť? Ona by tiež chcela mať prsia aspon A, už len z praktickych dovovdov aby sa jej dala kupovat podprsenka v normalnych obchodoch. Geneticke to nie je, pretoze mi vsetky z rodiny sme mali vzdy velke.

Za odpovede dakujem

datelinka

mamkaaa a je dcera velmi chuducka? lebo potom je to logicke. kedy zacala menstruovat? ak neskor ako je priemer u dievcat, potom je mozne hladat vysvetlenie aj tam.

jankaaaaaaa

urcite treba cakat. ja mam mensie prsia asi Acko. mam 20 rokov. a nikdy mi neslo do hlavy preco mam take male prsia ked moja mama ich ma dost velke. az mi raz doslo ked som videla fotku mojej mami v plavkach ked mala asi 17 rokov. mala asi take prsia ako ja teraz. na fotkach kde ma uz cez 23 rokov ich ma uz o dost vacsie :)

katka...

Mozu jej este narast. Niekde som citala, ze rastu do 21 rokov. A ak nie, tiez som za plastiku. Musi to byt pre nu tazke po psychickej stranke. Ale si skvela matka, ze ta to trapi.

lenkaaaaaaaa

mala som spoluziacku, ktora mala taky isty problem.. niekedy okolo 18tky jej zacali rast prsia. ale neviem ci nie kvoli tomu ze zacala brat horm. antikoncepciu. ale na ZS a zaciatkom strednej nemala absolutne ziadne prsia