Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je tu nejaky ucitel? (ako je to so zastupovanim?)

Príspevok v téme: Je tu nejaky ucitel? (ako je to so zastupovanim?)
ucitelka_589

Ak je tu nejaky ucitel alebo niekto, kto ucitela pozna, prosim vas - existuje nejake nariadenie, zakon, vyhlaska alebo cokolvek, ktore udava, za kolko zastuovanych vyucovacich hodin ma pedagog narok na den pracovneho volna? Je to rovnake na kazdej skole, alebo v koho kompetencii je toto vobec riesit? Dakujem vopred. Ja osobne viem to cislo u svojho zamestanavatela, ale potrebujem to vidiet na nejakom papieri uradnom...cierne na bielom. Na nete som to nenasla.

ucitelka_589

Aha. Tak vidim, ze toto ma kazda skola asi urcene individualne, nenasla som to ani v ziadnom zakone... bude to asi v ramci nejakeho vnutorneho pracovneho poriadku skoly zakotvene, uvazujem. Tak jo, dakujem.

zuzula11

A este ohladom poctu hodin ... ak si vyberam 1 den volno, musim mat tolko hodin nahradneho volna, kolko mam v ten den hodin zakladneho uvazku ...

zuzula11

U nas na skole si zastupca rata zastupovane hodiny - kolko takychto hodin, tolko hodin nahradneho volna, ktore si vyberame pocas prazdnin alebo ak pride nieco vazne ... Nemyslim, ze by som si mohla bez vaznejsej priciny zobrat len tak den volna ... ved kto by ucil?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tu nejaky ucitel? (ako je to so zastupovanim?) - Fórum - ZDRAVIE.sk