Dovolenka vo februári

paulusko

Ahoj nezvestna ja idem na dovolenku . prvy x cez zimu k moru , no neviem kde by bolo najlepšie , porad ?? kde ideš ty egypt , či ...

bingham

nezvestna

ano presne tak som to myslel....ved predsa nemozes vediet na akeho pacienta narazis...no niee ??? :DDD mozno niaky maniik :DDD.....hmmm a nemyslim...si aj ja chodim takto cez zimu...., ale aj cez leto.......

noo tak prajem peknuu dovolenku...a urcite si radsej priplat....naozaj nemozes vediet koho by si stretla....:)))

nezvestna18

bingham
tak to mas pravdu, ze je to risk, uz som to aj olutovala a pojdem radsej sama..aj ked hotel uvidim, len malo,ale kaslem na to, radsej takto, ako riesit potom nejakeho pacienta:)))) ono, v zime ti malokto pojde na dovcu von, este na to nie sme ako narod zvyknuty, aj ked uz sa blizime aj k tomu, okrem toho, bud nie je dovolenka, peniaze, alebo povolenie od poloviciek:)) ale to uz skutocne nema vyznam riesit, idem sama, uz som sa rozhodla,kaslem na priplatok :)

bingham

nezvestnaa....od mojho posledneho prispevku som dalsie necital...., ale preco si nenajdes...niekoho z okolia...maalo ludi napise takto na forum...ci s nim niekto pojde na dovolenku :)))

si myslim ze je to trosku aj risk niee...??? :)))

nezvestna18

theoleander

moja kamoska z rodinnych dovod nemoze so mnou letiet,takze mi tym padom ostalo riesit dilemu, ci ist sama a priplatit si jednolozko,alebo niekoho,kto riesi podobny problem, ze ide vonku v rovnaky termin do rovnakej destinacie a je v rovnakej situacii ako ja...celkom som nepochopila, co ti mam ja platit?:))) a z akeho dovodu? ake sluzby mi to chces ponuknut?? :)) to je sila,kam niektori ludia vedia bez hanby klesnut:)) nehnevaj sa vazena slecna ci pani,ale po prve nepotrebujem ziadnu platenu spolocnost, toboz nie zensku:)))
a bola by som rada, keby si to tu nerozoberala na dalsich 45 riadkov,.. vidim,ze si radsej priplatim to jednolozko,ako riskovat..

.. La skohran, haz sa´aeed !:)

nezvestna18

tak toto je už trocha odbočenie od temy, pretoze politiku CK tu nevyriesime.. každopadne je na každom, koľko mieni investovať a akym sposobom traviť dovolenku..ja mam rada komfort, takže u mna dovolenka bez lietania nehrozi..zboznujem lietanie a nemam problem si zaplatit za sluzby tej CK,ktoru si vyberiem, s ktorou mam dobre skusenosti. Vsetko je o peniazoch a o tom, vediet si spravne vybrat:)

5.2.2010

soffa

co sa tyka tych dovoleniek,chodime s priatelom cez cestovky,ale overene a bez dopravy,chodime vzdy autom.je to lepsie,clovek uvidi co chce vidiet,a vzdy je co.a sme spokojni

lost

pozor na uzernicke slovenske cestovky... su nehorazne , ale NEHORAZNE uzernicke...... (drahe), nehorazne. Fuj, ble, fujtajbl