Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocity pri byvalom

Príspevok v téme: pocity pri byvalom
misshel

zdravim vas....urcite sa vam stalo uz, ze aj ked ste sa rozisli s partnerom nech to bolo uz z kohokolvek strany, stale ste sa mali radi...neviem ci ide zrovna o cisto kamaratsku rovinu...lebo v takom rozpolozeni sa teraz nachadzam...s byvalym sme sa rozisli pred polrokom...teraz ma inu priatelku...ale uz dvakrat sme sa stretli a vzdy to skoncilo pri bozkoch, stale si rozumieme proste zohrati ludia...a tvrdil ze keby sa to dozvedela jeho priatelka bolo by mu to luto, ale ze bez vahania by to zopakoval stale...stale tam medzi nami nieco je...viem ze som nespravila najlepsie...a keby sme to mali skusit znova...na 90% by som do toho nesla, lebo som sa v nom velmi sklamala, je to take medzi....mam pocit ze aj on by nieco chcel, piseme si a je to z neho poznat...ale aj tak to nepojde vie to dobre on aj ja...on coskoro planuje ist do ineho mesta hoci je to blizko ale mame rozlicne predstavy aj o buducnosti...ako sa vyrovnavate s podobnymi situaciami?...ked viete ze sa obaja mate radi..ale okolnosti alebo pre ine veci viete ze nebudete spolu...dost o tom rozmyslam v poslednej dobe tak by ma zaujimali rozne nazory...vdaka pekne

julecka125

Tak ja ta uplne chapem, ja mam ten isty problem, ale uz pomaly prechadza...proste aspon ja si myslim , ze vas pritahuje ta telesna stranka a ze sa to zmeni, ked stretnes niekoho praveho, ktory ta bude uspokohjovat v obochj smeroch....ale zas sa mi nepacim, ze sa s nim bozkavas ked ma holku....treba niekedy ovladat svoje hormony a nieco si aj odopriet!!!

usiko

misshel

moj nazor je taky, ze chlapec si chce este otestovat, ci si lepsia ty alebo ta druha.....no a ty, ak mas sebauctu, mala by si si povedat razne dost a neodpisovat, nekontaktovat, nestretavat sa...bude to chvilu pokusenie ale prejde to....

Ainka

najdi si niekoho, kto ti bude uplne po vsetkych strankach vyhovovat a na toho ex zabudni..je to iba zacarovany kruh, ktory nikam nevedie

Giovanni

Mi uz sme tak s byvalou 2 a pol roka.Stale sme si nenasli nikoho,sme v kamaratsve,mame k sebe blizko,ale niak to nejde sa dat znova do kopy.Je to take ze ani z tebou a ani bez teba....ale viem ze ona nie je ta prava,takze to ani neriesim,max kamaratsvo...

misshel

asi ano...nieco na tom bude pravdy....ja si uznavam ze tiez nerobim dobre :(...ono ten polrok co sme boli bez seba tak bol tazsi pre mna....asi by musel prist niekto zaujimavejsi pre mna ako je on...mozno je to len nejake ozivovanie spomienok ked sme boli spolu...ale viem ze ma ma tiez dost rad.....ako kamos je uzasny....ale partner isto nie

pobavena

on asi nebude velmi charakter, ked toto robi. Bud rada ze ho ma uz ina a nemusis sa obavat ty, ci sa nebozkava s inou popri tebe. Odide do ineho mesta a teba to prejde, neboj. Alebo treba klin klinom vybit:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocity pri byvalom - Fórum - ZDRAVIE.sk