BOJIM SA NAKUPNYCH CENTIER!!!

Príspevok v téme: BOJIM SA NAKUPNYCH CENTIER!!!
Laurinka555

Uz asi rok sa bojim chodit do velkych obchodnych obchodnych domov, najma Tesco, Hypernova a podobne. Hlavne ked je tam vela ludi, a vysoky strop obchodu, silne svetla... je mi z toho na odpadnutie, a uz raz sa mi stalo, ze som musela z obchodu vist a potom uz bolo dobre!
Je to normalne??? ... vobec sa v tom cudnom pocite nevyznam, no brani mi chodit do obchodnych centier.

beskyd

podla mna je to super, byt tvojim chlapom tak som len rad:) ale vazne, ved tie obchodne centra sluzia skor ich majitelom, teda akcionarom a spolocnikom nez samotnym zakaznikom. to, ze ty tam potrebujes chodit nakupovat je len iluzia ktoru ti predajcovia vtlacaju do hlavy. cim mensi a specializovany obchod, tym kvalitnejsie potraviny napriklad. mne je napriklad blbo ked vidim mravce, akurat ja si nevyberam ich navstevu, ty namiesto do prepchateho shoppingu mozes ist do maleho obchodu, aspon kupis kvalitnejsiu sunku:)

zuzic

normalne to asi nie je...ved aj sama vidis ze ostatnym sa to nestava..skusila si to nejak riesit? alebo sa porozpravat so psychologom?
ja tiez nerada chodim do velmi velkych OC ale zas to je aj tak ze nerada chodim kde je velmi vela ludi...mam z toho taky blby pocit...

wrs

Laurinka555... nie je Ti najhorsie, ked cakas v rade pri pokladni a je tam mrte dlha rada..? vnimas to ako nekonecny cas.? mas pocit ze sa neudrzis na nohach..vsade hladas daku lavicku.. alebo miesto kam si mozes sadnut..? prva utecha pride, ked uz konecne zaplatis..a padas von na nzduch.. hmm.