Nedostatocne vzrusenie alebo co?

Príspevok v téme: Nedostatocne vzrusenie alebo co?
fringer123

Zdravim Vas...

Mam 20rokov. Aktivne sexualne zijem od svojich 16rokov. Nedavno som zmenil partnerku s ktorou som este sex nemal. Avsak dnes sa to mohlo zmenit, ale moj penis bol akosi mrtvy. Pred touto partnerkou som mal 3rocny vztah kde sa mi toto nikdy nestalo. Nova partnerka ma neskutocne pritahuje a vzrusuje. Nerozumiem tomu ako sa toto cele mohlo stat. Ked sme sa spolu "maznali" bolo vsetko v poriadku. Ale akonahle sme sa blizili k pohlavnemu styku akosi sa mojmu penisu nechcelo. Moze to byt tym, ze sa snazim byt lepsi ako predosli partner mojej novej priatelky? Skuste mi prosim poradit. Som zufaly! Tento zazitok bol najhnusnejsi v mojom zivote a nechcem aby sa opakoval :- ( Prosim pomozte mi!

janekMY33

je to zvlasne ale niekedy nastane u muza taka kratka chvilka ze ked svoju partnerku neskutocne miluje ze nechce any sex ale casom to prejde je to prirodzene

micacica

fringer123: si zbytocne nervozny, mozno stres ..priatelka ma kolko mozno tak ako ty? je dospela a podla mna to berie normalne ..no a co saq na tom nic nie je, stava sa..ber to s nadhladom :)
poprve: raz sa to urcite podari to je proste fakt. a po dalsie zenam nejde o to alebo lepsie nemyslia na to ci budes lepsi ..to vobec nie :) myslime na to ze "NAM" bude spolu dobre a prosim ta :D na co sa porovnavat s byvalim? je to byvaly jeho uz nechce, chce teba preto je s tebou :) ..ked s nou nabuduce budes taq si povedz ze fajn dnes nebude sex a co a leeen sa maznajte, to je strasne vzrusujuce a staci ;)

natika045

ajoj aj mojmu priatelovi sa to par krat stalo , ale to je len so stresu.... uvolni sa a nemysli na nic zle mysli na tvoju priatelku a na to aké to bude super...

Faith

podľa mňa to bol stres.. stres je sviňa.. mne kvôli stresu začal skôr menzes.. a to beriem ANTI..:D:D ešte nikdy sa mi to nestalo ale tak verím že je to kvôli stresu pretože posledné dva týždne mám stresu až až... nerozmýšľaj nad tým či budeš lepší než jej prvý...:-) zbytočne sa stresuješ .. snaž sa aby ste si to obaja užili ..:-) a aby vám bolo vtedy super..:-)

fringer123

Vcera som si vypil, bol som uplne uvolneny ani som nemyslel na to ze sa to moze znova stat a stalo sa to znova :-(( Myslel som si ze za to moze kondom, no skusal som onanovat s kondomom a nebol ziaden problem. Ludia mam navstivit lekara? :-( Priatelka to berie v pohode, dokonca sa snazi, hovori mi ze budeme to skusat do kym to nepojde.. ale mne je to uz strasne blbe...

fringer123

Ludia, ja som uz neskutocne zufali :-( stale sa o to pokusame ale marne, uz som zahodil 2krabicke kondomov a stale nic :-(
Dnes sme to skusali dokonca 2x za sebou. Na druhy pokus to v podstate vyslo, ale pri styku, asi po 2-3minutach som zacal byt opat mimo. Je to tym kondomom alebo cim? Nemam navstivit lekara? Absolutne tomu nerozumiem, pri predohre a pocas nej som neskutocne vzruseny, partnerka ma nenormalne pritahuje a toto sa deje :(
Prosim poradte mi, lebo najblizsie uz asi naozaj chytim infarkt.

anonym777

s kondomami mam dost velke problemy lebo su mi male a stahuje to jak hovado nic s toho nemam takze mam osvedcene durex tingle s hrejivymi ucinkami a su najvecsie