Prosim o radu RNG

Príspevok v téme: Prosim o radu RNG
JACK9

Zdravim,
Chcel by som poprosit o radu RNG alebo aj niekoho dalsieho, kto sa vyzna v potravinovych doplnkoch a v alternativnej liecbe. Dodrzujem velmi striktnu dietu pretoze mam intoleranciu laktozy (nesmiem jest nic, co obsahuje co i len male mnozstva laktozy) a navyse mam aj celiakiu (nesmiem ziadne mucne jedla ani nic, co obsahuje lepok). Preto nemozem jest takmer nic. Mam obavu, ze zo stravy, ktoru jedavam mi urcite v tele chyba mnozstvo mineralov, vitaminov a inych potrebnych latok. Mohol by mi niekto poradit nejaky komplexny preparat na doplnenie chybajucich latok v tele? Viem, ze ich existuje mnoho, problem je ale v tom, ze nesmie obsahovat ani laktozu a ani lepok alebo jemu podobne latky. V lekarni sa zatial pytat nechcem lebo tam mi odporucia akurat to, za co dostali od medicinskych reprezentantov najlepsie vyhody a nie to najlepsie. Tiez mam podozrenie, ze by som mohol trpiet candidou alebo plesnou traviacich organov(jem tozit vela sladkeho). Uvazoval som nad kupou nejakeho preperatu s obsahom oreganoveho oleja (to odporucal RNG). Myslim, ze najsilnejsim preparatom, volne dostupnym je Candimin/Candimis alebo sa mylim? Mozete mi niekto poradit alebo potvrdit, ci je Candimin pre tento ucel vhodny? Vopred velmi pekne dakujem.

gaja

RNG uz viac krat tu prosil,aby ste mu nepisali,ocividne ma tu toho dost a ma aj ine cinnosti,ako vysedavat pri PC a riesit problemy inych.Ved respektujte jeho prosbu.Treba dat do vyhliadaca to,co potrebujes,najdes spustu informacii,o vsetkom sa tu uz vela pisalo.

Ivka 1

JACK napis mi na mail ak chces, mam velmi dobre skusenosti s kvalitnymi produktami na prirodnej baze, ktore neobsahuju lepok a laktozu. Napisala by som Ti aj tu o nich ale nesmiem uviest ich nazvy .