prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

dotaz

Clovek nie je schopny vytvorit vztah len tak s niekym.Ked sa zacne nasilu zoznamovat,je mala nadej, ze sa zoznamuje s tym pravym. Preto to vyzera tak, ze vsetci len cuvaju, ci inych zneuzivaju. V laske sa tak zrejme nedeje, ta ma svoj vlastny cas bez ohladu na to, ze clovek chce mat zenu ci muza ihned. Netrpezlivost vhana mnohych ludi do vztahov, ktore v skutocnosti ani nechcu a citia sa v nich vyuzivani. Preto vacsina ludi na vztahy zanevrie, bo sa tlacili do niecoho, co ich malo udajne len uspokojit a ono ich to napocudovanie sklamalo.

sway

Ja sa nehadam,ze to zeny nerobia:-)Ale nadavat na opacne pohlavie vie kazdy a zacali to tu uz vo velkom praktikovat aj chlapi.
Jedine,co si myslim,je zeby sme si mali viac vzajomne pomahat...Ani zeny ani muzi nie su horsi ako ti druhi - akurat sme rozdielni.

sway

Franky mal by si sa prestat hrat na cukroveho princa,koreho su dnesne zeny neni hodne.Pozri sa rovnako kriticky aj na chlapov a zistis,ze su velmi podobni ako zeny s jedinym rozdielom,ze svoje zle stranky vedia lepsie skryvat,popripade ich prezentuju za vyhody.
Milli jasne,ze slintali..A ked sa zabavia,povedia,ze si si vlastne nezasluzila nic ine a idu dalej.Ale ten kto to vyuzil je nevinny - muzska logika.

zadany

Milli k tej tvojej tupej teorii len tolko. Uslintany debil, co si ide nohy dolamat za velkym vystrihom, jasne ze chce sex a s najvacsou pravdepodobnostou ma doma zenu, ktora mu ho neda tolko kolko potrebuje alebo je to nejaka "vnutorne krasna" zenska, ktora je sice faj partnerka, ale sexualne nepouzitelna... Ak ta niekto oslovi taku zababusenu, tak aspon vies ze nechce len sex... Na druhej strane sa musim smiat na zene co si mysli ze ak sa oblecie sexy, ze sa na nu nalepi niekto normalny. Hlavne velmi vela nerozoznava medzi hranicou byt za kurvu a byt sexy... A este na jednu vec nezabudni, s pribudajucim vekom je pre vas zeny stale mensi vyber. Tridsiatnik si tridsiatku nehlada, ten pozere po cca 25 plus minus. Tak aby si to s tym sebavedomim neprekaucovala... HOWK