Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechcem kvapky do nosa

zuzic

bonn ja ti to poviem tak...bola som na tom presne ako ty ale neda sa nic robit..ani ja som nemohla spavat ale bohuzial som si zvykla ze mma nefunkcny nos:) uz dokazem zaspat aj so zapchatym nosom, je to neprijemne ale da sa...ak si nechcem stale davat navyk.spreje tak musim...

bonn

tak ja som skusala vcera aj ten sprej z tej morskej vody, ci soli, este viac mi to zapchalo nos....., neviem co mam uz robit, naparovanie je kratkodobe, ta morska absolutne, a to som si preplachovala pol hodinu skoro......., neviem takto ani spat, ach jaj, asi cakat kym prejde nadcha

sprejdonosa

Najefektivnejsie je vyplachovat nos, resp dat si do striekacky slanu vodu s morskou solou a strieknut do nosa, to preplachne a po par dnoch aj vylieci uplne. Viem ze to musi byt hrozne neprijemne, tiez sa odhodlavam, ze nabuduce, ked budem mat nadchu to skusim, ale este som sa neodvazila a prve co letim do lekarne pre kvapky, lenze ja sa ich potom neviem zbavit aj 3 tyzdne a mam kamarata, ktory ich uzival v kuse 4 mesiace a nevedel prestat, kym som mu neukazala par clankov a skodlivosti ich dlhodobeho uzivania.

bonn

usiko mam aj takt sprey z morskej vody do nosa, a je to hnusne, kvpaky znesiem skor ked uz musim, a nemam ich rada aj preto ze je to neprijemne, to kvapkanie, aj preto ze si na ne zvyknem a neviem potom bez toho zaspat aj ked uz mam davno po nadche..., naparila som sa, pomohlo to na chvilu aspon, ale akonahle si lahnem, zase neviem dychat, asi budem spat posediacky......

darika

usiko
ja si myslim,ze Bonn neznasa to striekanie alebo kvapkanie do nosa.Nejde o to,co tam davas,ale o to,ze je to neprijemne.
Myslim si.

usiko

bonn,

a preco si nekupis kvapky z morskej vody, co su nenavykove a mozes pouzivat aj cely rok? napr. sterimar alebo este jedny...nepamatam nazov...cista morska voda a mas to...

zuzic

no viem:) pekne su urcite:) tie vzadu su velmi pekne len mne nejdu ku ksichtu ale inac su pekne:) ja mam tie so siltom, strasne sa mi pacia taka cierna a na boku ma dva take diamantiky strasne elegantne:) potom este taku podobnu bielu a chcela by som modru este:) ja som zas celkom zatazena na saliky:) tie mam vsetky mozne:))

darika

zuzic
mam tie baretky,co nosia viacmenej chlapy s tym predlzenym siltom,a mam capice take na celu hlavu,alebo co mozes stiahnut kus aj dozadu.Vies,natahnes ciapku na hlavu a este ti visi taku dzindzik na temene kus vzadu.Ja mam blaznive capice.Milujem moje ciapocky.

zuzic

fuj neznasam naparovanie ked som bola mala rodicia ma nutili tak uz nikdy strasne mi to bolo neprijemne...inac aj mne bolo trapne nosit ciapku asi preto som ich tri roky nenosila ale teraz ked som videla taku peknu:) som neodolala a aj ked ich nemam rada ked je taka pekna tak ju nosim:)
darika ake mas ciapky? len tak zo zaujimavosti:))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechcem kvapky do nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk