Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mnohomužstvo

darika

nieeeeeee
tak radsej si necham toho svojho a vzdavam sa vsetkych chlapov vo vas prospech dievcata.Dalsie svokry?Dakujem,neprosim...

bingham

ano darika a je to spravne ze je na svete viac zien ako muzov.....aaano tak to ma byt :))))))....tak sa mi to paaci :))

darika

lenze ono to vyzera,ze to bude naopak.Lebo vraj je na svete viac zien ako muzov.A oni si dovolia este aj uzivat.No,ja som uz vydata,mne je to jedno.Ja mozem byt aj chlpata,aj nosata a pribrata.Lebo som uz vydata. :-)))

datelinka

mnohomuzstvo? to by fungovale, ale iba chvilu. najprv by boli vsetci mili, pozorni, predbiehali by sa v domacich pracach, aby sa stali nasimi favoritmi :-) boli by sokmi ..... a potom by zacal upadat ich zaujem o nas zeny .... napokon by skoncili vsetci chlapi spolu pri pive, s kartami v ruke, cigaretami v puse a zabavali by sa na nas ucet :-))) tak ako vela zien pokope nerobi dobrotu, tak ani vela muzov :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mnohomužstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk