Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zahodit za hlavu ked ma nieco trapi??

kafe

Myss a už si tým niečo vyriešila, keď si sa trápila nad nespravodlivosťou? Niečo sa zmení ak sa TY trápiš? Mi to príde ako siahodlho nariekať nad rozliatym mliekom... taká veľká škoda... taká zbytočná škoda...
Trápením len zbytočne zožieraš sama seba a nemá to absolutne žiaden zmysel. Možno je to pohodlný druh masochizmu, keď človek spôsobí bolesť sám seba, nepohne ani prstom ale má pocit, že urobil aspoň niečo a neni mu to jedno.

Je dobre, že nie si ľahostajná. A ak môžeš UROB niečo, pomôž, povedz, zastaň sa človeka, ktorého ohovárajú... Nauč sa NEbiť ticho a pomôcť tam, kde pomôcť môžeš. Lebo vyfňukávanie nad nespravodlivosťou ešte nikomu nepomohlo. Tak prestaň fňukať, zožierať sa a rob niečo.

smutna3336

Pomoc asi mi pukne srdce!!!!!!!
Pomôžte mi asi to už nevydržim..neviem čo mam robit...lubim jedneho chalana noo ževraj aj on mňa už sme spolu 8 mesiacov...ale niekedy sa sprava ako keby mu na mne nezaležalo...spravil to aj včera...mal za mnou prist a neprišiel ani mi nedal vdieť, že nepride ani sa neozval...sice nemam telefon ale tak mohol od niekal,, a teraz neviem či važne nemohol že by nečakane išiel do prace...alebo mu prednejšie bolo niečo ine zblaznim sa s toho neviem o nom nič celu noc som nespala...nemam mu ani kam napisať alebo zavolať...čo si myslite o tom zahrava sa so mnou alebo ma važne lubi len nemohol...len toto sa stalo už viac krat

zuzic

pozri myss...pred rokom som niekomu zatajila nieco co som nemala...velmi ma to trapi a je tomu rok..neprejde den aby som na to nemyslela..keby som mu to povedala bolo by vsetko inak...ale nepomoezs si..co bolo stalo sa a neodstane. ja som sa naucila zit s tym pocitom, patri to ku mne...ale ak sa to u teba tyka niecoho takeho co ta rani..aj mna rani vela veci ale odkedy som zazila hento trapi ma to len velmi malicko:) snazim sa vsetko vyriesit co najskor a ked nie tak nie co si hlavu odtrhnem? no kaslem na to ked ma rania ludia len si poviem dalsia svina do tohto sveta...a kaslem na nich...mozno si len taka citlivejsia...

jajka001_

pokial sa to tyka veci, ktore by sa ta nemali dotykat - teda ze si nieco videl napr. na ulici, v spravach, u cudzich ludi a takto sa ta to dotkne, tak asi si este mlady/a a citlivy/a, riesis veci ako problemy sveta atd, casom sa otupis a budes riesit len veci ktore sa ta priamo tykaju
ak sa jedna o osobne konflikty tak je to normalne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zahodit za hlavu ked ma nieco trapi?? - Fórum - ZDRAVIE.sk