Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z gymnazia na odbornu

n,,

Dee... ja nehovorím že to je najťažšia škola a neviem čo.. ale zakladateľka vravela.. že sa jej to nezdá ako také ťažké.. pre každého je niečo ťažké niečo ľahké.. ja som jej len priblížila situáciu na tejto strednej škole... No ups.. pomýlila som sa MY spokojná? lebo ty si sa nikdy nepomýlila... ja sa tu nechcem povyšovať že OA... ale príde mi to .. možno tebe príde zase OA ľahká.. to je len ako to vnímaš.. pre každého je niečo iné ťažšie..

aknitka

ja som tiež chodila na gympel a neprišlo mi to nejak zvlásť náročné. tiež som mala pocit že kamošky z obchodnej akadémie toho majú viac a náročnejšie.

Deee

N ak je gympel lahka skola tak ja som lietadlo, presla som osemrocnym gymplom, ktory bol sakra tazkou skolou, vysoka oproti mojej strednej bola prechadzka ruzovym sadom, plus uz ked sa tak vela ucite co tak sa naucit aj kusok gramatiky, my ako kolektiv sa pise s ypsilonom, mi ako daj mi s maakkym i

n,,

gymnázium je ľahká škola každý aká je to ťažká.. ale ony sa ani neučia poznám to po mojích spolužiačkach ako majú stále voľno a sú doma a nič takého sa neučia.... hovoria to aj ony.. ja chodím na obchodnú akadémiu a poviem ti tam je toho až až nad hlavu!!!! cudzé jazyky pfuu to tam máme plus hodiny gramatiyk aj k tomu konverzáciu.. čiže dalšie hodiny navyše konverzácia je že sa musiš učiť témy a rozprávať o nich aj 15-20 minút a komunikovať s učiteľku!!! + další predmet bude že sa tam budeš učiť po nemecky odborné výrazy! + je tu dosť ťažké učto.. + administratíva takže budeš vedieť rýchlo písať vypisovať objednávky listy atď... môžeš si praviť v 3 ročníku aj štatnice taký diplom z bratislavkej univerzite že ovládaš administratívu.. to robíme mi teraz.. neni to také ťažké ak sa budeš učiť a ak sa chceš v tom vzdelavať.. a zabudla som sú tu aj dôležité predmety ako ekonomika manažment marketing... informatika.. pravo.... slovina matika.... anglina nemina.. hospodarske vypočty.... a veľa iných poredmetov je to náročnejšia škola určite ale ak chceš na jazyky asi hotelovka.. ale ta neni prísla na predmety ... ale zase je prísna na jazyk

0vecka

podla mna je hlupost odist. som mal celu strednu pocit ze o nicom prisiel som na vysku a zistil som ze som bol asi na tej najtazsej strednej :) teraz na vyske mam rovnky pocit :)

levicaaaaa

peťka, a na akú strednú odbornú školu máš zálusk? lebo ja by som to moc nerobila... ja som z deviny šla na strednú odbornú školu a doteraz si búcham hlavu o múr, ako sa hovorí, že prečo som nešla na gympel...

luckaaaaaaaa

suhlasim s prinsipinom.... da sa... len teraz som v tretiaku a je akosi viac ucenie.. ale neni to nic strasne:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

z gymnazia na odbornu - Fórum - ZDRAVIE.sk