antikoncepcia, neuzita posledna tabletka + sex...

4k1n0m

levicaaaaa ma podla mna pravdu.. pokial viem tak pri posuvani cyklu sa zvykne brat prva tabletka o den skor ale ziadna sa nevynechava... jedine ze by si hovorila o vynechani poslednej placebo tabletky.. potom by to asi sedelo :)

levicaaaaa

ja som pokojná, len nenávidím, keď tu niekto píše zlé informácie a podáva ich neznalým ako dobré...

nemá sa to tak robiť... rozhadzuješ si cyklus a narušuješ spoľahlivosť...je to však chyba tvojej gynekologičky, že ti to dovolí a odporúča...ale šak ok, rob ako myslíš...

misak24

levica, ked nieco nevies, tak to neznamena, ze to je konina. Gynekologicka mi to poradila a urobila som tak dokonca dvakrat po sebe, ked som si potrebovala posunut menzes o dva dni, da sa to pri monofazickych tabletkach na 100 percent, tak sa prosim upokoj.

levicaaaaa

misak24: to je strašná konina čo si napísala. vynechanie poslednej tabletky URČITE NIE JE doporučované na posunutie cyklu. Cyklus sa z HAK posúva úplne inak.
toto ti určite žiadny gynekolog neporadil, že posunutie cyklu vynechaním tabletky...

levicaaaaa

ak si neužila poslednú tabletku, je tu TEORETICKÁ možnosť otehotnenia , ale PRAKTICKÁ možnosť nie je takmer žiadna. povie ti to aj gynekolog, že šanca je takmer nulová. do troch dní i tak dostaneš menzes, takže to by musel byť sakra zázrak aby si ostala tehotná...
v letáku HAK sa síce píše, že ak vynecháš tabletku posledný týždeň je to dosť rizikové ale posledná tabletka, to fakt až taký problém nie je...
samozrejme, výrobcovia HAK sa musia niečim chrániť v prípade, že by nejaká baba takto otehotnela, preto je to v letáku tak napísané...

misak24

nie aj ano, podla toho, kedy si mala uzit tu poslednu, aj kied plati, ze po 12 hodinach od zabudnutia tabletky sa znizuje jej ucinok, tak sa to tak uplne nevztahuje na tu poslednu tabletku, vynechanie poslednej tabletky je aj doporucovane na posunutie cyklu o den, takze ja byt tebou, tak sa nebojim.