Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradit! nutne !

Príspevok v téme: potrebujem poradit! nutne !
xninkax

potrebujem poradit! asi pred mesiacom som mala pohlavny styk s mojim priatelom nechraneny ale uzila som tabletku po. potom sme mali dalsi ale už s ochranou. tyžden nato som dostala kramy. mali sme sex j bez ochrany ale viem že nic nedal do mna a urobil sa mimo mna. ale teraz má boli strasne brucho a je mi ako na vracanie, nie je to často ale niekedy mám take pocity. neviem ci može ist o nejaku brusnu chripku alebo to ma nieco spoločne s tou tabletkou, a dufam že nie som tehotná. ak niekto može tak dakujem ak mi nejako pomože ! dakujem

xninkax

no aj ja si myslim že to je potom.. ale že az po niekolkych tyždnoch sa to prejavilo :( no možnoto bude aj zo stresu alebo fatk nejaka crevna chripka

datelinka

nina, nebudes tehotna, bud si namyslas tie zdravotne tazkosti, alebo mas crevne problemy ineho povodu.
len sama uvazuj, stoji ti ten pohlavny styk za taketo stresy? urcite si este mladucka, mali by sterobit len petting, dotykat sa, bozkavat, ale nie naostro. aby ste nemuseli riesit vaznejsie problemy.

datelinka

co sa s vami vrece roztrhlo?
ocko ti mal nasadit pas cudnosti.
nerozumiem, kedy ste to vlastne mali ten nechraneny sex. pocas poslednej menstruacie? alebo tesne po nej? ako ti ma niekto poradit, ked pises tak roztrzito?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.