Otázka na RNG

Príspevok v téme: Otázka na RNG
polinkaa

ahojky RNG, hcem ťa poprosiť o radu, pred polrokom som trpela an úzkostnú poruchu, potom to nejak prešlo
teraz čakám bábätko a posledné dni mi je tak divne na hrudi, akokeby som to ani nebola ja
stále sa niečoho bojím,,,
inak si myslím, že to je tlakom, meriam si ho každú chvíľu a neviem sa toho pocitu zbaviť
RNG..-jepravdou, že krvný tlak behom dňa kolíše? a ak si myslím, že je vysoký, čo môžem proti tomu použiť v tehotenstve? nejaký cesnak? alebo aj rybí olej:-môže sa ten olej aj počas tehotenstva?
niekedy mámtlak 122/86 a mňa už chytá panika a neviem sa toho zbaviť
prosím ťa RNG ak si nájdeš chvíľu odpíš mi a poraď mi
a ozaj tie pocity mám myslíš z úzkosti? je to hrozné, ako sa blbo cítim
pekný večer a ďakujem

Vikinka12

Ahojte chcela by som vedieť, či by mi mohol niekto poradiť asi čo je toto za vyrážku..alebo nejaký výrastok? No nwm ...

datelinka

polinka, ty nepis o uzkostnej poruche v minulom case. ty nou stale trpis. kazdy den citam, ake mas problemy s tlakom, vzdy v novej a novej teme. je mi luto, ze si nemozes v klude uzivat tehotenstvo, pozerat si vybavicku a citat mamickovske stranky a casopisy bez toho, aby si za vsetkym hladala svoje "problemy". keby sa to dalo hodit vsetko za hlavu a nestarat sa... musis mat zvyseny tlak uz len z toho, ako sa uzkostlivo sledujes, ci je vsetko ok.
prajem ti, aby si mala co najkludnejsi zivot a aby si svoj pokoj preniesla aj na ten plod, co nosis pod srdcom.
mimochodom, 122/86 mmHg nie je vobec zly tlak :-) kazdemu cloveku pocas dna kolise tlak.

delphia

a v tretom rade uzkostna porucha len tak cary mary neprejde.ak mas problemy,tak zajdi za odbornikom- psychiatrom.