Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cenny sukromnych zubarov

lukyyy22

Zdravim Vás.Vie mi niekto odporučiť dobého zubára v Považskej Bystrici s ktorým je maximálne spokojný?Nevadí mi vobec aj keď bude súkromník.Za radu a kontakt na moj email Vám veľmi pekne dakujem

maruska84

haha:) ja tiez chodim k Paulechovi, len som ho nechcela zbyt. menovat, ked som nevedela, odkial je zakladatel temy :))
da sa platit aj na splatky? to som ani nevedela :) jo, on je fakt dobry. napr. ostatni zubari z celeho cadcianskeho okresu k nemu zevraj posielaju take vaznejsie zakroky, na ktore sa sami neodvazia. jason, vyskusaj, urcite budes spokojny :) drzim palce

JasonX452

Kiola a Lenica nemate icq alebo azetko chcel by som sa vas viac povypytovat na tych zubaroch ak by vam to nevadilo so zubarmi som mal vzdy krizu a na mojich zuboch je to aj vidiet tak by som rad nejakeho super zubara

lenica

JasonX452: Chodim do stomatologickeho centra v ZA na tej ulici ako su policajti (vedla Cetelemu), som s nimi nad mieru spokojna....sice si tam zaplatis, ale kvalitka... Su tam 2 zubarky a jedna dentalna hygienicka. Uz tam chodi aj moja sestra, kedze do nedavna mala tiez obycajneho zubara...

Dentalna hygiena cca 40 €
Hlbsi kaz aj s anestezou cca 40 €
Preventivna prehliadka 10 €

kiola

Ahoj ja chodím k Paulechovi robí fakt krásne a ak nechces priamo k nemu robia u neho aj iny moc šikovný doktori a ak nemáš hned hotovost da sa dohodnut na splátkach co je super

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cenny sukromnych zubarov - Fórum - ZDRAVIE.sk