Imntímnosť vo vzťahu

Príspevok v téme: Imntímnosť vo vzťahu
mišooo

S priateľkou sme spolu 9 mesiacov.Ja mám 18 ona 17.Sex ešte nikdy nemali. Ja po nej túžim veľmi ale myslím že ona sex odmieta. Dotíkam sa jej všade okrem rozkroku.Keď som tam šiel rukov dala mi ju preč.Inak sa jej dotíkam všade, a bola pri mne aj hore bez. Skoro hneď ako sme spolu začali som jej dotíkal prś,zadku.Asi po 2 mesiacoch čo sme boli spolu mi povedalal že si myslí že je priskoro na to.Dovolila mi to až po nejakých 5 mesiacoch.Bozkával som ju aj na prsiach bolo vidieť že sa jej to veľmi páči a v tej chvíli jej to nevadí no tiež mi potom povedala že je priskoro na to. Inak sme sa o takých veciach nebavili. Ja ju mám veľmi rád no i po nej veľmi túžim. Myslím že sme dosť spolu na to aby mohlo byť čosi viac.Som s ňou veľmi šťastný a nechcem ten vzťah nejako pokaziť.NO určite viete aké to je keď niekoho máte radi a tužite po ňom...ČO si o tom myslíte? Bude naozaj priskoro ako vraví ona?

perlaanielik

Ahoje Volam sa Dada mam 25 rokov a zaujim mam sa o sexuologiu koli mojmu bivalemu v stahu. Mala som celkom pekny vstah so svojim priatelom ale mali sme vo vsetkom problemy nemali sme nic spolocne a ani sme sa citovo nevzrusovali. Mate pravdu kazdy vstah by mal byt zalozeny na dovere rozpravani sa o sexe a o tom co kazdy chce ako to chce o chybaj jedneho aj druheho aj o tom ako sa citite a pomahat si riesit problemy navzajom neviem ako bude fungovat moj vstah v buducnosti ale dufam ze bude skvely

niekto

v ziadnom pripade na nu netlac lebo o nu prides

vo vstahu je najdolezitejsia komunikacia
proste sa musite naucit spolu rozpravat
aj o takychto veciach

najskor sa snou porozpravaj o tom ze komunikacia je dolezita a ze sa stebou moze o com kolvek porozpravat najme ak ju nieco trapi pripadne nieco chyba len nech to v sebe nedusi
ze o nu nechces prist kvoli nejakej blbosti

(vacsina vstahou konci prave preto ze sa partneri nerozpravaju )

potom ( nemusis jej to povedat naraz lebo by to mohlo vyzniet ze ti idee o to jedno nie o komunikaciu)

otvorene bez vycitania je povec ako to vidis zdorazni pri tom ze nannu netlacis ze na tom nezalezi ibaze po nej tuzis a ze sa nikam neponahlas a ze pockas kym bude pripravena

btw ked k tomu dojde nezabudni sa chranit ;)
ja sa zvyknem chranit pharmatex + nieco je to dost ucine a neohrozuje zdravie

en.wikipedia.org