Experimenty -orálny sex mužovi-poradte

Príspevok v téme: Experimenty -orálny sex mužovi-poradte
LILA_sticks

Ahojte.
Chcela by som vedieť ako experimentujete pri orále partnerovi. Chcela by som vyskúšať aj niečo nové lebo nechcem aby to bolo pre partnera stále stereotypné. Mne to už dosť stereotypné príde.Ja neviem nejaké nové techniky, body alebo čo.(šľahačka a take blbovinky sú bežné - ale to nepovažujem ako za techniku ale klasika "pomocne...")Ďakujem

aluska

suhlasim s biopich.hodinu fakcit au
no ked ma priatel priemer 2 cm tak sa to mozno hodinu da..ale mojmu ne ten ma dost hruby

sisa123

a co je na tom ze hodinu??? dobre mozno je to velmi prehnane ale daa sa... nevieme preco to tak prezivate...
-biopich to ta vazne boli sanka po 10 min. to ako robis ?:P

biopich

hodinu fajcit? toto isto napisal nejaky chlap alebo zena ktora veru nema skusenosti len rozdava "rady" po hodine fajceni by museli skrutkovat novu celust :D haha co siii to fakt niekto fajci az hodinu? :D mna strasne boli sanka ked to mam robit 10 minut v kuse a kde to hodinu ...este ze to mojho tak vzrusi ze nemusim dlho :D len na to pomyslim a uz ma boli pusa :D

LILA_sitcks

jaj hlboky? mam obavy že by ma naplo:P
a počula som o tom že mužom robi dobre ked mu nejakou šatkou alebo čim ovinie penis..proste stlači..ale tak nič viac o tom bližšie a lepšie neviem...

datelinka

fajka, hodinu fajcit??? to by som na druhy den mala opuchnute pery, svalovku jazyka a hadam aj kutiky na ustach :-)))

LILA_sticks

to všetko som už vyskúšala...tie semenníky:D to hej - pýtal sa ma odkiaľ mám tie ťahy:D
napríklad aj ked veľmi stlačím pery- to má rád. Ale chcem niečo nové no fakt neviem čo.
Skúste mi ešte niečo poradiť.