Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znackove oblecenie lacno zo zahranicia - vie niekto ako nato?

Rasťo doporučuje

Brands24 je jediný fashion online multi brand svojho druhu na Slovensku. Ponúka prémiové a limitované kolekcie značiek ako adidas Originals, Reebok, New Balance, Converse, Gaudi, Moschino, Roxy, Quiksilver, Hunter, Timberland alebo New Era. Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, expresného doručenia ZDARMA na všetko, garancie navrátenia peňazí ponúka Brands24 aj 60 dní na navrátenie tovaru.
www.brands24.sk

eshua

Ahojte chcem sa opytat ci mate skusenosti so strankou Alliexpres??..
Rozbieham si jeden obchod a rozmyslam o kupe veci zo zahranicia pod touto znackou. Ma niekto skusenost? Pomozte mi prosim. A pekne dakujem

Mikajlo

Je takých mnoho. Ale ja sa dosť bojím objednávať. Táto stránka ako som pochopil robí prieskumy neustále a na stránku hádže najlukratívnejšie zľavy z celého sveta:
blackswag.eshop-zdarma.cz
Keď si niekto objedná, najskôr to príde im, skontrolujú a až potom pošlú dobierkou tebe. Človek sa nemusí báť ničoho vlastne.
Pár krát som tam nakúpil, zatiaľ vždy došlo a príjemný admin, ale menšia ponuka to je pravda.

Mikajlo

Je takých mnoho. Ale ja sa dosť bojím objednávať. Táto stránka ako som pochopil robí prieskumy neustále a na stránku hádže najlukratívnejšie zľavy z celého sveta:
-odkaz odstránený-
Keď si niekto objedná, najskôr to príde im, skontrolujú a až potom pošlú dobierkou tebe. Človek sa nemusí báť ničoho vlastne.
Pár krát som tam nakúpil, zatiaľ vždy došlo a príjemný admin, ale menšia ponuka to je pravda.

krtko-lampa

A taktiez netreba zabudat na stary dobry Parndorf v Rakusku. Lacne a celkom dobre veci ... vzdy som tam rad nakupoval ;) ... par minut od BA je to ...

mayusik

V librach to budes mat na ebay.co.uk a to mas skoro to iste co euro.
a zasa nie som si ista ale stalo sa jednemu znamemu ze mu balik zadrzali na hraniciach nakoniec si musel ist pre to sam do BA a pritom este aj platit clo musel, takze velmi sa to nevyplaca asi....

nestifa

lost, zemiaky sa nekupuju na kusy, ale na vahu, cena sa rozni podla druhu zemiakov a samozrejme statu, ale ja som akurat dnes kupila tzv. russet potatoes 1 pound (takmer pol kila) za $1.29.

lost

na ebay.com je USD respektive americky dolar ... US$

teraz je euro silne, cize je to velmi vyhodne 1.3306 prave teraz, to je ze za 1 euro ti daju 1 dolar a 33 centov (minus poplatky ale to je jedno)..

a posta? ja som si za tusim 12 triciek platil postu okolo 30USD (tusim, resp, cele to dokopy stalo okolo 100USD), nebolo to z ebay, ale aj tam to ten clovek predaval.. kazdy produkt by mal mat napisane co bude stat posta.. tusim bud naspokdu strany, alebo vpravo vedla ponuky cenu a obrazka.. potom este kontaktovat predajcu.. (aj ked nezasiela, daju sa ukecat niekedy)

a ti co predavaju na minibazari tie znackove veci, no dobra otazka, je mozne ze beru BULK (vo velkom) z USA a tak to maju lacno, aspon ja by so to tak robil, ak by som na to mal cas a chut :)
objednat vela siat, zplatit 1x za postu, ktovie ci platia clo a dane, a potom predavat postupne dalej... klasika :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znackove oblecenie lacno zo zahranicia - vie niekto ako nato? - Fórum - ZDRAVIE.sk