Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchy oci

opuchy

Aluska, ja trpim na opuchy oci tiez
najma ked na mna lezie choroba.prvy z priznakov je prave tento.a napriek tomu,ze vseobecne spavam moc malo,v obdobi,ked sa citim byt chora (den za dnom sa to stupnuje) vtedy spavam dlho.
naucila som sa robit viac veci naraz
Botoceutical serum proti opuchom a vackom pod ocami.vyraba to Herb-Pharma
v tvojom pripade to naozaj nemusia byt oblicky.neviem posudit.ale..oblicky zle reaguju na stres..kazdemu organu patria aj urcite chute,emocie a nalady a urcite hodiny v priebehu dna...
moze to byt aj alergia.letna na pele a zimna na prach..na alergie je liek Fixit
a..kedze u mna som doteraz neprisla presne na to,preco mam rano neskutocne vacky pod ocami, tak robim preventivne viac veci
fotograf v parizi mi poradil klasiku...studene vrecuska cierneho caju ako obklad na oci.
ked idem spat, v izbe si vzdy vyvetram a znizim izbovu teplotu na najnizsie znesitelneminimum.radsej spim v teplom pyzame a zupane,ale izba je chladna.
rano si po cisteni zubkov robim tvarovu gymnastiku.aby sa svaly na tvari prekrvili.otvaram pusu,robim grimasy, usmev,mracenie,prezuvanie..atd..
a tvar si umyjem na zaver ladovou vodou
spolocnost Energy ma jeden krem, ten ma siroke pouzitie ale mimo ine je vhodny aj na opuchy.nanasam si ho na celu tvar ale da sa pouit aj pri kinetoze,pri opuchu lytok,pri bolestiach klbov,ked boli zubok,ked mas opuchnutu tvar a ocka.ale nanasam ho nie uplne pod oko,trosku nizsie.lebo pokozka oci je citliva. skus
www.energy.sk
ale odporuca sa na tvar riedit ho s nejakym pletovym kremom co pouzivas na plet denne,alebo si navlhcis dlane,nanesies malu kvapocku kremu,rozotries v dlaniach a takto vodou riedeny si ho das na tvar a do oblasti pod ocami jemne vklepes.a to odporucam urobit az po vklepani botoceutical sera, ktore som ti popisala v uvode

Majka45

O.K. Tak ti doporučujem prírodné prípravky NO AGE od NATURA HOUSE,ktoré sú určené pre ženy žijúce v strese a v mestskom znečistenom prostredí. Viac je to písané na ich stránke www. styllmed.sk

Majka45

Naopak, práve že ťa chápem Aluška! Moja dcéra zažíva podobné! Tiež končí semester a zároveň má aj nejaké skúšky, robí aby si mohla zabezpečiť život v Prahe a začala podnikať takže ako u teba samí stres a v krátkom časovom úseku!Zo stresu má problémy zo štítnou žľazou a aj keď neje priberá. Je toho dosť na Vás! Ale aj tak to zopakujem spomaľte a uvodomte si že zdravie je prvoradé! To ostatné nejak prejde!

aluska

majka ako sa mam ukludnit ked som mala tento tyzden 4 skusky?a napisat 2 seminarky?ja si nemozem vyberat z desiatich terminov..to nie je ze ja sa stresujem..ja som unavena zo skoly a nevyspata..lebo tam to nikoho nezaujima ze mame toho vela, natrepu nam skusky a uc sa..mozes sa ist stazovat kam chces...
ako mozem spomalit?taketo tempo ma cela nasa fakulta, nie len ja
pokym si nico taketo nezazila, tak nepochopis..nie kazda vyska je rovnaka

aluska

-mira ja nemam alergiu, ja som unavena...ty nechapes?
ja si nemozem inak rozdelit svoju skolu, ked si nemozem vyberat terminy
a ja nepotrebujem pocuvat, aka je kozmetika zla, ked ju nechces, tak ju nepouzivaj, ja ju budem
ja sa pytam co pomaha na opuchnute oci
prosim odpovedajte na otazku

Majka45

Aluska, pozorne čítam napísané komentáre. Máš toho strašne veľa! Nečudujem sa že máš takýto problém. Niečo podobné som zažila keď som aj ja bola na vyške. Ale nevešaj hlavu! Je to riešiteľné a hlavne tvoj problém je len dočasný. Keď pominie stres, budeš mať po skúškovom dobre sa vyspíš a uvoľníš sa opuchy prestanú. Možno by si tomu mohla trošku pomôcť aj teraz lepšie si zadeliť čas a nerobiť veľa naraz. Mysli aj na oddych. Stres je nebezpečný! nabaľuje sa a nepekne človeku skomplikuje život neskôr takým vyhasnutím osobnosti. Viem o tom svoje a nikomu by som to nepriala ! Preto ti radím trošku spomaľ a skús niečo na zvládnutie stresu počas skúšok napr. antistresový čaj a veľa magnéB6. Ukľudní ťa to uvidíš a skús viac spať. Tú kozmetiku No AGE skús až potom . O.K?
Držím ti palce aby si to zvládla v pohode:-)

- mira

V tom prípade nepíš do tém o zdraví. Ak je tvoja záťaž len dočasná a poznáš príčinu, neviem, načo sa pýtaš. Krémami a gélmi si zanesieš do tela chémiu a až vo vyššom veku zbadáš, čo si si spôsobila. Želám ti úspešné absolvovanie skúšobného.
/Možno na budúci semester si tú záťaž rozdelíš rovnomernejšie/

Opuch na hornom viečku znamená skôr alergiu.

aluska

-mira hej, chori ludia nezvladnu stres?a zdravi zvladnu? no neviem keby nespis uz tri tyzdne pretoze sa kazdu noc musis ucit na skusky , spis v priemere 4 hodiny, a stale cumiet do pocitaca aby si napisala asi 5 seminarok tak neviem jak zdravo by si vyzerala ty
tak mi nerozpravaj ze som chora ked viem kde je momentalne problem
ja som sa tu pytala na kremy, gely a nie na moj zdravotny stav

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchy oci - Fórum - ZDRAVIE.sk