Aj JA tuzim po laske.........

Príspevok v téme: Aj JA tuzim po laske.........
dada2009

Tuzim po nej . Tuzim milovat a byt milovana. Mam 18 rokov, poviete si ved si mlada vsetko pride... Ale casto sa citim osamela.Potrebovala by som sa s niekym porozpravat,smiat sa... Mozno to vimam tak intenzivnejsie preto ze idu Vianoce. A aj ja by som chcela kupit darcek priatelovi, schulit sa pod deku a pozriet si rozpravku . Chapete take obycajne hluposti.. Ja som vsak ten pripad , ktory sa tazko dokaze zamilovat , viazat . Na jednej strane tusim po laske, na druhej po slobode.. Komplikovane, ze? Uz jeden vztah som si sama znicila ... Tym ze z mojej strany tomu nieco chybalo . A on mi stale obcas priserne chyba aj ked ma novu priatelku. Zda sa mi , ze svoje rozhodnutia casto lutujem .. Alebo az prilis rozmyslam ... Netusim .. Ale tuzim byt milovana!

zuzic

jaj tak dobre ranko:)) no sak ja si nevymyslam sak si precitaj svoj prispevok:)) to tak totalne vyznelo ze oni chodia za tebou:)))
PS: bolo to dostatocne jemne povedane?:)

bingham

pockaaaj zuzic...prave som sa zobudil....tak musis na mna jemne :)))....ja som nepisal ze sa na mna lepia....tak nevymyslaj :)))

wrs

dada.. neboj.. nic Ti neutecie..ja som do 19tich doma lepil modely lietadiel..potom som mal prvu frajerku.. a neskor sa to rozbehlo.. co ma prist, to pride.. :)

fgf

Vy ste aspon dievcata, vas si laska najde, staci pockat, ale mi chlapi musime hladat :/ Zene staci odbijat tych, co ju nezaujmu a dat sa do kopy s tym, co sa jej zapaci. Muz musi aktivne hladat a snazit sa zaposobit na opacne pohlavie a celit mnohym odmietnutiam a sklamaniam, az kym nenatrafi na tu pravu. Nespravodlive...

zuzinka 20

hmm akoby si mi zo srdca hovorila:)..to je moj problem od jakziva mat niekoho ale tvorit vztah to uz je problem...
problem je v aj v tom ze tu viac myslime na seba ako na druheho, takze ked sa clovek obcas premoze a povie si a tak ked mu to ma spravit radost, tak pojdem s nim tam tam..aj ked sa ti napr. vobec nechce..

a este to mas vsetko velmi zidelizovane si to predstavujes vsetko velmi bezchybne..a o tomto nie je.

Denz

dada- verim,ze si mlade dievca..........je to len vtedy normalne.
Nechaj tomu cas.........mozno sa ti zda.......teda skor veris tomu,ze je uz prineskoro.............
Never tomu.
Laska si ta najde.