ideálna žena-krásna

Lolaa

mne sa zdá krásna Megan Fox,čo je klasika,lenže,nie je naozaj taká krásna,keďže má prerobené prsia trošku,ústa a noštek...čiže to nie je prirodzená krása...aj keď odmaľovaná je tiež nič extra,ale tak...ja tiež nie som najsexy žena sveta(škaredá zas nie som :P ),len je to môj názor.Máloktorá celebrita neprešla nejakými úpravkami.Povedzme si,nedali by sme si to aj my,mať ich peniaze? Len ja by som váhala,keďže by som to už nebola "pravá JA" ...Angelina Jolie bude vždy pre mňa krásnou aj po rokoch...Teraz Cheryl Cole,čo ju vyhlásili za najsexy ženu sveta,je krásna podla mňa...aspoň upravená teda :D
Adriana Lima a mnohé ďalšie,bola by som tu ešte dva roky,dokiaľ by som to všetko vypísala. Prirodzene pekná ma teraz nenapadá žiadna...momentáááálne!!! Ťažko je aj rozhodovať o tom,keďže fotka je fotka,photoshop,umelé prsia,mihalnice,nechty,make-up,príčesky,parochne,prefarbené vlasy,plastiky,botox,kolagén,nasvietené je to dobre,upravované... proste tam to už nie je skutočná krása...Treba si vážiť to,čo máme vedla seba,keď sa ráno zobúdzame (hovorím chlapom/lesbám) alebo najmä seba baby! :)
Ďalšia vec,neviem ako môžu vyhlásiť najkrajšiu ženu sveta,keď všetky ženy nevideli a hlasujú za ne len niektorí. Koľko obyčajných báb je krajších,len o nich verejnosť nevie...Takže to by bolo odo mňa všetko.
Majte sa krásne

whee_ee

keď sa o seba stará a je upravená a usmiata, tak určite :) podľa mňa krása spočíva vo vyžarovaní, v tom, ako sa človek prezentuje a od množstva sebalásky a sebaúcty :) výzorovo dokonalá žena nemusí byť zďaleka taká atraktívna, ak nie je so sebou spokojná ako napr. žena s pár kg navyše, ale s úžasným vyžarovaním .. no.. hádam sa dá pochopiť, čo som to tu vypotila teraz :D