Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co robit so ziarlivostou

Príspevok v téme: co robit so ziarlivostou
ziarlivka

Ahojte,potrebovala by som poradit.neviem preco,ale ziarlim na jedno dievca,kt.moj priatel kedysi davno chcel.Nic spolu nemali,no aj tak mam stale blby pocit ked ju vidim,resp.ked ich vidim spolu.Aj ked sa len normalne rozpravaju no mne sa zda akoby ho ona balila.Priatelovi na 100% verim,ale jej nie.chcela by som sa vsak toho zbavit.neviete mi poradit?:(

kafe

Pozri, uvedom si, že tvoj priateľ chodí s tebou. Keby chcel stále len a len ju, nevšimol by si ťa, ale by "pracoval" na nej. Jeho záujem asi pohasol a preto s ňou nechodiL a ani nechodí.
Ty máš to, čo ona nie. Svojho priateľa. A on namiesto NEJ stojí o TVOJU pozornosť. Začni si trochu veriť, buď hrdá sama na seba, zdravo sebavedomá. Nie si horšia (ale ani lepšia) od tej dievčiny. Si iná. Máš určite kopu perfektných vlastností, ale aj kopec negatív. Na negatívnych vlastnostiach neni nič zlé. Len si ich človek musí priznať sám pred sebou a korigovať do znesiteľnej miery.

Podľa mňa žiarliš, pretože:
1. pochybuješ sama o sebe (nízke sebavedomie) a bojíš sa, že tá dievčina je lepšia, krajšia, zaujímavejšia.. než ty. Lenže takých báb je skutočne VEĽA, čo s tým? Prijmi fakt, že skutočne NIE si najlepšia, najkrajšia ani najzaujímavejšia... ale tvoj priateľ ťa ľúbi aj napriek tomu. Možno aj kvôli tvojim nedokonalostiam.
2. potrebuješ partnera vlastniť. Vlastniť do tej miery, aby ti venoval všetky myšlienky, pohľady, pozornosť, voľný čas.. a ak to venuje niekomu inému, máš pocit, že ti už nepatrí. Lenže partner ti NIKDY nebude patriť. Stále záleží na vás dvoch, či vám bude vo vzťahu príjemne a vtedy tvoj chalan bude spokojný a rád v takom vzťahu. A nebude chcieť oň prísť. Rozprávanie sa s inými babami, pokukovanie po pipkách, občasné trávenie voľného času bez frajerky je podľa mňa normálne.

leerka

tak to sa musim dohodnut s binghamom,kedze je to moj partak ... nemozem bez neho organizovat .. :-) ale mylsim, ze to nebude problem .... odstranime dievca velmi rychlo :-)) a diky, ze si na nas myslela, pekne od teba

datelinka

leerka, aj ja som na vas myslela. len som chcela nech dievca upresni, ci jej o to ide. ale ak by ste nemali s binghamom nic dolezitejsie na praci, tak ziarlivka by bola iste spokojna :-)))

leerka

ak toho dievcata, zavolaj si leerku a binghama.problem vyriesia za teba :-DD (nemohla som si to odpustit, ked mi datelinka tak nahrala) :-))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co robit so ziarlivostou - Fórum - ZDRAVIE.sk