Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FB - otazka

Giovanni

mozna este rozmysla nad tebou,aj ja tam mam ludi ktori uz tyzden cakaju na moje potvrdenie,len ja nie som este rozhodnuty o nich

alzbee

smajlik: Ked si ho chces odstranit z priatelov, tak musis ist na jeho profil a vlavo dole (nie pod jeho fotkou, ale az tak nizsie) musis dat, ze odstranit z priatelov..a vtedy ho definitivne nebudes mat medzi priatelmi a aj ty sa mu vytratis z priatelov.

[zruseny8]

no proste tak, ze si ho jednoducho odstranim z priatelov (stlacim na ten krizik co je vedla neho) a potom mi ho ukazuje ze kedy ma narodeniny a podobne..tusim aj prihlaseneho ho vidim..inak ked si ja dotycneho odstranim, on o tom pravdepodobne nevie a on vidi moju stranku a vsetko co pridavam ci nie?

sign

ked niekomu pošleš žiadost a potom sa pozreš na jeho profil malo by tam byt že čaká sa na potvrdenie žiadosti alebo take niečo ale ak ju on odmietne a ty si pozreš jeho profil potom budeš tam mať zase že požiadať o pritelstvo.. neviem či chapeš čo som chcela povedať.

alzbee

smajlik: ako to myslis, ze mas k dispozicii jeho udaje a on tvoje ? myslis tak, ze si mozes pozriet jeho profil ? lebo v tom pripade to ma mozno on tak nastavene, ze kazdy moze vidiet jeho profil..

[zruseny8]

a ked si niekoho pridate medzi priatelov, no potom zistite ze ho tam nechcete, tak ho normalne odstranite..ale potom preco mam stale k dispozicii jeho udaje a on moje??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FB - otazka - Fórum - ZDRAVIE.sk