Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRE BUDUCE MAMIČKY

meggy10

janina ja som so 72 kg rodila a citila som sa ako buldozer, bude to aj tou zatazou nic sa neboj nestresuj a bude to ok ja som stresovala a isla som rodit mala som tlak 179. 110

meggy10

jenina stresujes nechapem coho sa bojis a preto mas taky tep ja a datelinka sa ti snazime vysvetlit ze mas robit veci tak ako predtym a uzivat si kazdy den a nemysliet nato, a ani tep nebudes mat taky,

Janina0

datelinka no vidíš, sama píšeš, že tých 120 je dosť, preto sa tu snažím popýtať ostatn.mamičiek aký pulz mali počas tehotenstva,,a či sa mi nič nestane
ja som sa nesledovala až teraz posledný týždeň
neviem, čo je to somnou

meggy10

janina brala som ked som citila ze mam zvyseny tlak ty si len asi moc toho namyslal lieky niesu moc dobre a ani ich mozno nepotrebujes, momentalne si doma, alebop pracujes? ja ked som bola tehotna som vsetko robila az do porodu, bolesti som mala a este som aj vysavala a vobec som nestresovala ty to nijak neovlyvnis, ako to ma byt tak to aj bude proste vobec na to nemysli a funguj tak ako predtym, a nevazis moc vela?

datelinka

janina, ja sa nemam preco hnevat.
pulz mas zvyseny, to je pravda, ako keby si robila nejaku velmi namahavu fyzicku cinnost :-) a tou aj tehotenstvo je. aj ked 120/min. je prilis.
jedina pomoc pre teba je NESLEDOVAT SA! ked ta bude tahat merat si tlak alebo pulz, neurob to. odnes niekam tlakomer, netreba ti ho. tlakomer nelieci.
citaj knihy, pozeraj telku, nakupuj, prechadzaj sa, upec vianocne kolaciky.
tak by som ti priala take uzasne bezstarostne tehotenstvo ako som mala ja. do posledneho dna som bola v neustalom pohybe, nesetrila som sa, nestazovala, uzivala si to.
skus to, nezameriavaj sa na svoj problem a problem nebude.
drzim ti prsty.

Janina0

je pravda,,že veľa stresujem,,posledný týždeň, neviuem, čo sa to somnou deje
to magne b6 užívam, ale nepomáha akosi
ty si iné lieky nebrala?

meggy10

janina ty velmi stresujes tak aj z toho mas taky tep ako som uz pisala ja som mala 159 na 90, popytaj si nejake lieky na tlak, alebo zacni uzivat magne b 10 ci ako sa to vola, ale hrozne stresujes, asi to je prve vsak? a lekar ma pravdu v tehotenstve to je tak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRE BUDUCE MAMIČKY - Fórum - ZDRAVIE.sk