Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Novy makeup Perfect Stay 24h od Astor

Príspevok v téme: Novy makeup Perfect Stay 24h od Astor
trojkolka_3

Ahoj.. chcela by som sa spytat, ci uz niekto pouzival tento novy make-up. Kedysi som make-upy pouzivala, ale momentalne uz dlhu dobu nie. No obcas to clovek potrebuje hodit masku :) ale neviem sa rozhodnut ktory make-up si kupit. Vyskusala som vzorku tohto make-pu a bol celkom fajn, ale kedze nie je najlacnejsi, tak sa radsej chcem poinformovat, ak ma s nim niekto nejake skusenosti :) diiik

MIMUSKA_022

Ja som si ho tiež dnes kúpila :) V drogérke som strávila asi hodinu a skúšala kadejaké značky. keď som už bola na odchode, napokon som siahla len tak "zo srandy" po tento makeup a zapáčil sa mi. Skúšala som si na ruke viacero odtieňov, no najviac mi sadla práve 200-vka a aj hustota makeupu mi vyhovovala. Keďže je v Dm-ku momentálne 25% zľava na dekoratívnu kozmetiku, neváhala som a makeup zobrala.:) bez zľavy stojí 9,90 €

elen666

ja ho mam doma.ale podla mna nic moc...........a odtien mam normal.som od enho cakala nieco viac-.----ale co uz.......skuska

simka111

Skúšal niekto nový mejkap a púder od Astor Skin match mejkap, mam na mysli ten neviditeľný mejkap, že vraj....

tinulinka

Aj ja som velmi spokojna. Dobre kryje a kedze mam suchu pokozku, nevytvara mi supinky alebo mapy, ale ani sa moc neleskne. Predtym som mala Affinitone alebo taky cerveny od Dermacol- tusim 24 hod., ale v tomto mi sadol aj odtien. Ani bledy ani tmavy.

Ivka001

ahojte...ja pouzivam make-up uz zhruba 3 roky, aj ked mam sice len 20, ale mala som velke problemy s pletou...a aj teraz, ked som nervozna, alebo nevyspata, tak sa rano zobudim dost skareda :D ... jednoznacne najlepsi make up, aky som kedy pouzila je prave Astor perfect stay 24h...nema ziadnu chybu, neleskne sa, neotiera sa a dlho vydrzi...tiez musim uznat, ze aj affinitone nie je zly, ale tak na leto je lepsi , je lahucky, nerobi na tvari masku a max factor som mala tiez, lasting performance a musim povedat, ze vobec nestoji za to...ta jeho cena nezodpoveda kvalite...vela stastia pri vybere spravneho odtiena :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Novy makeup Perfect Stay 24h od Astor - Fórum - ZDRAVIE.sk