Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farba vlasov-obocie

lenkaa123456

ako som pisala nizsie mam blond vlasy a cierne obocie a nevyzera to tak fadne ako svetle obocie a svetle vlasy. ale zas je pravda ze nemam uplne cierne vyrazne obocie. je take ako tmavosive? tazko povedat. ale nieje cierne vyrazne. a mam ho vytrhane na tensie. vyzera to fajn. ale pouzivam na neho hnedu ceruzku. takto sa ta farba zjemni

hassy

bejbatko - fuj fuj fuj!!! mne sa to strasne, ale strasne nepaci! samozrejme je to vec vkusu, no ale ja sa takym dievcatam smejem, pretoze to vyzera naozaj otrasne. ako olasske ciganky...:)

lenkaa123456

aha objiavila som tuto temu :D chcem len povedat ze som blondyna a to tmave obocie k tomu pasuje. nieje to take nudne ako svetle obocie a svetle vlasy. a nemam obocie cierne hrube a zarastene ako domorodec :D ale je pekne upravene, trocha tensie. a blond vlasy mi pristanu kedze od narodenia som blondina

lindajenny

ahoj,
no ja som od narodenia blond, samozrejme, casom mi stmavli, cez zimu priam hnede rastu (teraz som v zime dopomohla zosvetlovakom).. ja som len chcela povedat, ze obocie mi vekom totalne stmavlo, chlpky na tele mam svetle,ale to obocie :D no hruza, tmave :D
ale s tymi vlasmi to vyzera celkom prirodzne, i ked musim skonstatovat, ze to zosvetlenie nebol dobry napad, najma na slnku to hadze divny odtien a k tomu obociu to vyzeralo prirodzenejsie pred tym,ale tak co uz ;)
takze tie blond vlasy a tmave obocie neni az tak hrozne, samozrejme, nemyslim cigansky vyzor jak tu dole opisujete :D podla mna musis sama vediet akoby to asi vyzeralo..

meggy10

aj ja som toho nazoru to len ciganky tak maju ked sa odfarbia, ked blond vlasy tak aj obocie svele, napr, ja poznam jednu co ma cervene vlasy a cierne obocie no hruza a des, ja mam cierne vlasy a cierne obocie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.