baby co sa vyznate v tehotenstve kuk sem...

vevinaaa

ahoj bibba ani krvne testy u gynekologa nie su stopercentne,ja som bola v 5.tyzdni a powedal mi ze negativne a bola som tehotna

datelinka

tiana, ja som mala aj mierne bolesti v podbrusku, ale aj kratucke spinenie. myslela som, ze mi zacina menstruacia, az neskor som zistila, ze to bolo akurat v case nidacie :-)

meggy10

tiana keby si tu viac citala prispevkou, kolko bab tu pise ze maju asi tehtenske prizanky a ked sa ich opytas kedy mali styk tak ti napisu, ze pred vcerom.

tiana

meggy, no to je tiez divne, kto to kde pisal? :PPP prfeco viac o tom necitate. Vajicko sa hniezdi 5 - 7 den, zena moze ale nemusi pocitovat bolesti v podbrusku, mne osobne nebolo zle, takze s tym nemam skusenosti.Ale ine priznaky si precitajte napriklad na www.primar.sk, tam je to podrobnejsie. Kazde tehotenstvo je ine a kazda mamicka ho inak citi. Stacko citat, citat a citat...a rozpravat sa s mamickami.

tiana

Aluska: no bolo to s tehotenstva:))) Na stopro. Mala som to potom 3 mesiace, stava sa to, treba si o tom iac najst a svoje telo si tiez dost dobre poznam.

meggy10

ja som necitila po tyzdni ani ze som tehotna ani po 2 ani po 3 ale poniektore babay su hned terhotne po styku na dalsi den maju priznaky tehotenstva o 3 dni ich boli brucho a na 4 den rodia, cudne...

tiana

kikin- to je divne, pretoze az na piaty az siedmy den sa hniezdi vajicko, preto som mala v podbrusku take bolesti. No co sa nedozviem:)

tiana

No ja som vedela ze som tehotna uz tyzden potom co som mala s manzelom nechraneny sex, teda nejako sme sa tomu nebranili pocat baby, ale akurat v tej dobe sme si dali s tym pauzu, lebo sme sa snazili ostosest a nic, nedarilo sa. No a tyzden po sexe som mala silne bolesti v podbrusku, ako keby som mala fajny zapal. No uz vtedy som hovorila manzelovi ze ho zabijem:))), akurat ma zobrali do novej prace.No potom dalsi tyzden som curala jak besna a mala take divne pocity ako pri menzese.Potom ked som mala dostat som citila ako keby som ich mala, ale stale nic, behala som na zachod jak prastena, ale nic. Robila som si t.testy, ale az na piaty den meskania cervenej armady mi ukazal test ze som tehotna. Aj to som si kupila ten najdrahsi test clear, ten konecne mi ukazal ze cakame. No a teraz mam drobca doma:)). Este som si akurat spomenula, ze sa mi nafukli prsia a ze ma fajne boleli, inak ako zvycajne. A zacala som mat vytok taky mliecny, viac ako zvycajne. Ak si vnimava, zistis to.:)

aluska

ale ak ti ahodou vyjde po tych piatich dnoch negatovny test, este to neznamena, ze tehotna nemozes byt
plod moze byt slaby a hcg hormon neni este v takej hladine, aby ho test zachytil