Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
Mia19

Ahojte. V poslednej dobe mi začali strašne vypadávať vlasy.Cez týžden to nie je také hrozné.Ale ked si vlasy raz do týždna umyjem je to cistá katastrofa.Vtedy mi vypadne asi 150 vlasov.Som z toho už uplne mimo.Niekedy som mala krásne husté vlasy.A teraz mam pocit,že ich je o polovicu menej. Nemáte s tým aj vy nejake skusenosti ?

hviezdička

ja mám tiež ten istý problem.Asi mesiac dozadu mi začali dosť vypadávať vlasy a nielen pri umyvani. Mám dosť huste a dlhe vlasy. Viem,že to spôsobuje aj ročne obdobie ale aj stresy a starosti. Aj s tohto dosť vypadávaju vlasy. JA mám starosti dosť lebo už rok máme hypoteku, kúpili sme rodinny dom, ktorý uplne rekonštruujeme, ako keby to bola novostavba,v januari sa tam už stahujeme, ale chcela som povedať, to že tie starosti ohladom toho, veľa roboty a to že hlavne veľa peňazí to zhtne,tak takyto stres tiež spôsobuje vypadávanie vlasov. Porozmýšlajte aj vy, či nemate nervy, stresy, starosti alebo ine veci.Ja idem akurat dnes ku kaderničku, aby mi postrihla a preriedila vlasy. Aj toto pomože.